پیشنهادهایی برای اتفاق‌های غیرمنتظره‌ی قبل از عروسی

5888

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
پیشنهادهایی برای اتفاق‌های غیرمنتظره‌ی قبل از عروسی

شما کارهای بسیاری برای مو و زیبایی خود قبل از عروسی انجام می‌دهید، ولی برخی اتفاق‌ها وجود دارند که شما نمی‌توانید از آنها دوری کنید. ما نکاتی را برای چگونگی حل این بدترین موارد برنامه‌ریزی نشده‌ی زیبایی و اینکه کاملاً در روز عروسیتان بی‌عیب به نظر بیایید، داریم.

1. شما از کوتاه‌ کردن موهایتان اجتناب می‌کنید، زیرا شما آنها را برای روز عروسیتان بلند نموده‌اید. حالا شما موخوره‌های وخیم و خطرناکی دارید.
به یک سالن برای آراستن خود بروید. چیدن و پیرایش موخوره‌ها گیسوی بلند شما را خراب نمی‌کند، و به رشد موی شما کمک خواهد کرد. به پیشنهاد یکی از متخصصان زیبایی: "برای تعمیر سریع، یک اسپری درخشان‌کنندۀ خوب خریده و انتهای موهای خود را با اتو موی سرامیکی اتو کنید، تا لایۀ شاخی مو بسته شود."

2. شما درحال برنامه‌ریزی برای تغییر لباس عروستان هستید، اما شما نگران هستید که آرایش شما در زمان تعویض لباستان پاک شود.
یکی از متخصصان آرایش مو و صورت می‌گوید: "استفاده از یک کرم‌ پودر با ماندگاری بالا، به ثابت نگه‌داشتن آرایشتان در هنگام تعویض لباس، کمک خواهد کرد." بیشتر لباس عروس‌ها باز هستند، اما اگر لباسی که باید از سرتان عبورش دهید، برتن کردید، در آن‌هنگام از یک دستمال یا روسری بسیار سبک‌وزن برای جلوگیری از مالیده‌ شدن کرم‌پودر به لباستان استفاده کنید. فراموش نکنید که قبل از تعویض لباس از پودر برروی صورتتان، برای جذب روغن‌های اضافی، استفاده کنید. پودر راحت‌تر پاک می‌شود.

3. فنجان‌های اضافی قهوه که لازم است شما در برنامۀ عروسیتان قرار دهید، با دندان‌های سفید مرواریدوارتان مهربان نیستند.
یک بسته لوازم سفیدکنندۀ خانگی می‌تواند نتایج مشابه با یک جلسۀ حرفه‌ای به شما بدهد. برای استفاده از نوارهای سفیدکنندۀ دندان، به‌‌منظور کاهش حساسیت، دو روز جلوتر از یک خمیردندان مخصوص دندان‌های حساس استفاده کنید و یوقت برای تمیزکردن حرفه‌ای قبل از شروع درمان سفید‌کردن دندان‌ها بگیرید. به گفتۀ یکی از جراحان دندان: "سعی کنید تا فرا رسیدن روز عروسیتان، مایعات تیره را از طریق نی بنوشید، به‌ طوریکه لکه‌ها از دندان‌های شما رد شوند."

4. درحال بررسی کردن دقیق عکس‌ها در مراسم هدیه‌دادن به عروس و داماد، شما متوجه می‌شوید که آرایشتان قبل از اینکه حتی دسر سرو شود، محو شده است. تازه شما در مراسم اهدای کادو، عرق نکرده بودید، بنابراین آرایش شما در مهمانی رقص چه می‌شود؟
به گفتۀ Garmers: "طبقه‌بندی محصولات و اضافه کردن یک پریمر پایه (کرمی که قبل از آرایش به صورت می‌زنند، تا آرایش روی صورت خوابیده و ثابت بماند) به روال آرایش شما، می‌تواند بدون در نظر گرفتن نوع پوستتان، پوشش آرایش شما را طولانی‌تر کند." درحالیکه برای مراسم آماده می‌شوید، یک پریمر آرایشی که هیچ روغن یا سیلیکونی ندارد را انتخاب کنید. این مثل یک اسفنج برای کرم‌ پودر شما عمل می‌کند، آن را در جای خود نگه داشته و از لیز خوردن صورت پوست شما جلوگیری می‌کند. کار را با یک پودر سست برای فیکس کردن و طولانی کردن مدت ماندگاری آرایش برروی صورتتان تمام کنید.

5. تمام کارهای سخت شما تمام می‌شود، ولی عرق کردن زیاد باعث می‌شود که پشت و قفسه سینۀ شما، یعنی جاهایی که در لباس عروس شما نمایان می‌شود، جوش بزند.
برای جلوگیری از جوش‌های بدن، از یک شویندۀ بدن که حاوی اسید سالیسیلیک و عناصر مبارزه با آکنه ثابت هستند، استفاده کنید. یکی از رایج‌ترین تصورات غلط در مورد جوش بدن، این است که شما باید استفاده از مرطوب‌کننده را متوقف کنید، که در این مورد یکی از متخصصان پوست به نام Wechsler به شدت مخالف آن را توصیه می‌کند. به گفتۀ وی "حتی افراد با پوست چرب باید صبح‌ها از ضدآفتاب حاوی لوسیون و سپس از یک مرطوب‌کنندۀ سبک‌وزن در شب استفاده کنند." نکته: لباس‌های خود را بلافاصله بعد از کار و تمرین عوض کنید. عرق روزنه‌های پوست شما را مسدود می‌کند.

6. شما دو هفته قبل از روز عروسیتان، موهایتان را کوتاه می‌کنید، اما به اندازه دلخواه موهایتان رشد نمی‌کند.
اکستنشن‌های موقت به شما اجازه می‌دهد که در مورد بلندی و مقداری از مو که شما برای عروسی رویایی‌تان نیاز دارید، تصمیم‌گیری کنید. Garmers توصیه می‌کند زمانیکه می‌خواهید رنگ درستی را با موهایتان مطابقت دهید، حتما از مشاور زیبایی‌تان درخواست کمک کنید.

7. تمام آن درس‌های رقصی که برای آمادگی رقص اولتان گرفته‌اید، روی پاهای شما عوارض دارد.
پاهایتان را با یک اسکراب لایه‌بردار مخصوص پا، با سنگ‌پا برای برداشتن پوست مرده و پینه‌های نرم کف و پاشنۀ پا، ماساژ دهید، سپس با آب بشویید. بعد از دوش‌گرفتن، از مقدار زیادی لوسیون استفاده کنید. برای نگه داشتن مرطوب‌کننده، جوراب نخی ضخیم بپوشید.

8. سه روز در آفتاب بودن در طول تعطیلات فردی در ساحل برای شما آفتاب‌ سوختگی و خطوط قهوه‌ای مایل به زرد باقی می‌گذارد، که در لباس عروسی بی‌آستین و بی‌رکاب شما معلوم خواهد شد.
نویسندۀ قوانین پوست می‌گوید: یک متخصص پوست پیشنهاد می‌دهد، که از یک پماد شیر بدون چربی استفاده کنید، زیرا اسید لاتیک موجود در شیر، سوختگی را تسکین می‌دهد. برای کمک به التهاب، آسپرین بردارید و از یک ژل آلوئه‌ورا بدون رایحه برای کاهش سوزش استفاده کنید. سپس یک مرطوب‌کننده با رنگ سبز روشن بردارید (این رنگ قرمزی را خنثی می‌کند).

9. خستگی زیاد شب‌ قبل، باعث می‌شود که روز بعد چشمان شما خسته، قرمز و پف‌‌کرده به نظر برسند.
قطره‌های چشمی با منقبض کردن رگ‌های خونی چشم‌ها، برای کاهش قرمزی چشم‌هایتان به شما کمک می‌کنند و کرم‌های چشم حاوی کافئین، پف اطراف و زیر چشم را کم می‌کنند. دایره‌های تیره توسط محصول تصحیح رنگ و سپس با کانسیلر شما به خوبی پوشیده می‌شوند.

10. تمام اضطراب‌ها و نگرانی‌های شما منجر به یک جوش روی صورت شما در روز عروسیتان شد!
یک روش بدون سوزن برای از بین بردی جوش استفاده از محصول حاوی بنزوئیل‌ پراکسید یا کورتیزون برای کمک به آرام‌ کردن قرمزی است. یکبار که شما برای کوچک شدن جوش، هر کاری که می‌توانید، انجام می‌دهید، در یک کانسیلر خوب سرمایه‌گذاری کنید. کانسیلر را به صورت مستقیم برروی و اطراف لک مورد استفاده قرار دهید و سپس با یک قلم‌موی آرایشی به آرامی در اطراف جوش بزنید، نه برروی آن. Wechsler می‌گوید: "متخصص پوست شما برای تسکین لک، می‌تواند برای شما تزریق کورتیزون انجام دهد."

11. حاضر شدن در روز عروسیتان کار آسانی نیست. مطمئن شوید که یک ضد عرق خوب که می‌تواند دوام آورده و ماندگاری داشته باشد، دارید.
ضدعرق بالینی درواقع غدد عرقی شما را می‌بندد. آن را شب در زیربغل خود (یا هرجایی که لازم است) استفاده کنید تا وقت بیشتری داشته باشد به درون پوست برود.

12. در آخر شما می‌خواهید که اپیلاسیون انجام دهید، اگرچه شما بعد ازاینکه اپیلاسیون می‌کنید یا تیغ می‌زنید، مستعد جوش‌ها و برآمدگی‌های قرمزرنگ هستید.
درست بعد از تیغ زدن یا اپیلاسیون، فولیکول‌های مو را با یک محصول که با کنترل چربی‌های اضافی، منافذ مسدود شده را از بین می‌برد، نرم و صاف کنید. این کار هر لک تیره‌ای که شما از موهای زیر پوستی قبلی داشته‌اید را روشن می‌کند.

13. شما به اندازۀ کافی آب ننوشیده‌اید، یا در هفتۀ قبل از عروسی، خواب کافی نداشته‌اید.
برای تابش درخشان و لطیف، چند قطره از ژل روشن‌کننده را با کرم‌ پودر خود مخلوط کنید. با استفاده از یک برنزه‌ کننده در اطراف استخوان‌های گونۀ‌ خود، در خط مویتان، در نوک بینی و چانۀ خود، برای ایجاد خیال رنگ طبیعی، کار را تمام کنید.

14. شما می‌خواهید یک عروس فروتن باشید، اما با قضاوت توسط دایره‌های قرمز عروسکی بر روی گونه‌هایتان و سفت شدن کرم‌ پودر روی چانه‌تان، شما افراط می‌کنید.
اسفنج‌های آرایشی را در همه جای پوستتان بچرخانید و مطمئن شوید که هیچ خطی پشت آن باقی نمانده است. از یک کرم براق‌کننده در سطوح بالای صورتتان مانند استخوان‌های گونه‌تان، بالای بینی‌تان و در ترقوه‌تان برای درخشش طبیعی، استفاده کنید.

15. مانیکور شما بی‌عیب و نقص بود، اما گازگرفتن‌ ناخن‌هایتان قبل از عروسی، لاک ناخن‌هایتان را در روز قبل از جشن رنده‌رنده کرده است.
آیا ساقدوش عروس لاک را می‌آورد، و وقتی شما به محل مراسم می‌رسید، آن را درست می‌کند. حتی فکر این را نکنید که شیشۀ لاک را در ماشین عروس باز کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

مزایای استفاده از آلوورا

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه