انتخاب آرایشگر عروس

4857

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
انتخاب آرایشگر عروس

انتخاب آرایشگر، دغدغه‌ای برای اکثر عروس‌ها می‌باشد، که در بسیاری مواقع می‌تواند دلهره‌آور و دشوار هم باشد. پیدا کردن یک آرایشگر حرفه‌ای برای انجام آرایش شما در روز عروسیتان، می‌تواند لذت‌بخش باشد؛ اگر شما هم به دنبال آرایشگر برای روز عروسیتان هستید این مطلب را بخوانید.

نکتۀ 1: اصول
اگر شما در پروسۀ جستجو برای یک آرایشگر عروس هستید، اولین پیشنهاد ما برای پیدا کردن این شخص، استفاده از توصیه دیگران است. از دوستان ازدواج کردۀ خود، عکاسانتان، آرایشگران موهایتان بپرسید. هنگامیکه شما دو یا سه آرایشگر با یک نمونه کار امید‌بخش پیدا کردید، برای بررسی توانایی آنها، با آنها تماس بگیرید. هزینه‌های آرایشگران می‌تواند با توجه به تجربه، محصولاتی که استفاده می‌کنند و محل و موقعیت آنها نسبت به شما، تغییر کند. اطلاع یابید که آرایشگران از چه محصولات آرایشی استفاده می‌کنند، آنها باید برای اطمینان از طول عمر آرایش و ساخت یک چهرۀ حرفه‌ای، از برندهای اعلاء استفاده کنند.

نکتۀ 2: شروع کار
هنگامیکه شما یک آرایشگر کاردرست پیدا کردید، شما باید یک آرایش آزمایشی داشته باشید. یک آرایش آزمایشی به دلایلی توصیه می‌شود؛ شما می‌توانید با آرایشگر آشنا شده، در مورد نیازهایتان بحث کرده و مطمئن شوید که نتیجه، دلخواهتان است. به علاوه، این یک تجربۀ عالی است و به شما فرصت این را می‌دهد که نکات و راهنمایی‌هایی کسب کنید. آرایش‌ آزمایشی عروس، معمولاً چند ساعتی وقت می‌گیرد و به طور معمول بین 4 تا 8 هفته قبل از تاریخ عروسی انجام می‌شود. بهتر است که این آرایش صبح انجام شود تا شما تمام روز را برای محک زدن آرایشتان وقت داشته باشید. همچنین، آزمایش موهای خود را نیز برای همان روز رزرو کنید؛ در این صورت شما می‌توانید خود را با تمام قیافه و ظاهر روز عروسی ببینید.

نکتۀ 3: انتظار چه چیزی را دارید
یک آرایشگر همیشه قبل از آغاز هر درخواستی یک مشاوره انجام می‌دهد. متخصصان آرایش سوالاتی در مورد قیافه و ظاهری که شما از آنها می‌خواهید ایجاد کنند و در مورد نوع پوست شما می‌پرسند؛ به این ترتیب آنها می‌توانند محصولات مناسب برای احتیاجات پوست شما را انتخاب کنند. هنگامیکه شما تغییر قیافه‌تان با لوازم آرایش را مشاهده کردید، این زمان فرصت برای دادن پیشنهادات است. برای بیان اینکه دقیقاً برای روز عروسیتان چه چیزی می‌خواهید، اصلاً خجالت نکشید.

نکتۀ 4: بررسی کردن لیست
بعضی از عروس‌ها ممکن است در آخرین مراحل برنامه‌ریزی عروسی، به‌ صورت تصادفی با اولین آرایشگری که با آن مواجه شده‌اند، تماس بگیرند. توصیه‌های مفید ذیل را در ارتباط با این مسئله به خاطر داشته باشید.

یک آرایشگر ماهر و حرفه‌ای:

  • مهارت‌ها و محصولات حرفه‌ای دارد، برای اینکه آرایش شما تازه و بی‌عیب در کل روز به نظر بیاید.
  • می‌فهمد که چگونه فلش عکاسی بر ظاهر آرایش شما را اثر می‌گذارد، بنابراین لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب را انتخاب کرده و تهیه می‌نماید.
  • آرامش خاطر و اطمینان مجدد برای آنهایی که عدم اعتماد به نفس درباره ظاهرشان دارند، را فراهم می‌کند. به شما اطمینان می‌دهد که شما همانطور که می‌خواهید به نظر خواهید آمد.
  • باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینۀ شما برای تحقیق و یافتن منابع لوازم آرایشی و بهداشتی خودتان می‌شود.
  • در طی آرایش آزمایشیتان، به شما نظر و پیشنهاد حرفه‌ای می‌دهد و برای دست یافتن به بیشترین زیبایی و رژیم مراقبت از پوست کمک می‌کند.
  • یک آرایشگر خوب، یک عضو مفید از تیم عروسی است. او برای گل‎‌های سر و یقه، لباس‌ها و مجذوب‌کننده‌هایی که مطلوب و ضروری هستند، کمک می‌کند.
  • برای قوت قلب و آرام‌بخشی دقیقۀ آخر بسیار عالی است و شما را از هرگونه نگرانی راحت خواهد کرد.

نکتۀ 5: هنوز در مورد رزرو یک آرایشگر نامطمئن هستید؟
یکی دیگر از مواردی که در نظر گرفته می‌شود، داشتن یک راهنمای آرایشی است. یک راهنما به تکمیل کردن اعتماد به نفس شما در زمان انجام آرایش کمک می‌کند و شما می‌توانید به یک مشاوره صحیح و راهنمایی در مورد خرید محصولات دست یابید. این یک ایدۀ عالی برای افرادی است که در خارج از کشور ازدواج می‌کنند. یکی از دلایل اصلی که عروس‌ها در مورد استفاده از آرایشگر، نگران آن هستند، این است که آرایش بیش از حد برایشان به کار برده شود، یا نگران‌کننده است که آنها شبیه خودشان به نظر نیایند. با مشاوره به کمک یک حرفه‌ای، با این نگرانی‌ها مبارزه کنید. به علاوه، مهارت‌هایی که شما به دست می‌آورید، برای ماه عسل شما، موارد فامیلی و فراتر از آن سودمند خواهند بود.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

چگونه یک کانسیلر مناسب انتخاب کنیم؟

خدمات عروس

آرایش اسپرت عروس

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه