انتخاب بهترین آرایشگر عروس

6055

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
انتخاب بهترین آرایشگر عروس

شما اهمیت زیبایی و آرایش را در روز عروسیتان درک می‌کنید، و می‌خواهید افسانه‌ای به نظر بیایید، همچنین در عکس‌ها مطمئن و دلگرم باشید. بنابراین شما نیاز به پیدا کردن یک آرایشگر با کیفیت بالا دارید. با بررسی وب سایت‌های آرایشگران، چگونه از میان آنها انتخاب می‌کنید؟ در زیر عالی‌ترین مراحل در انتخاب بهترین آرایشگر عروس برای روز عروسیتان وجود دارد.

1. در مورد اینکه شما می‌خواهید آرایش عروسیتان در خانه/محل خودتان انجام پذیرد یا اینکه می‌خواهید به یک سالن آرایشی در روز عروسیتان بروید، تصمیم‌گیری کنید.
اگر شما راحت و آسوده هستید که کسی مستقیماً در روز عروسیتان پیش شما بیاید، پس به دنبال آرایشگرانی باشید که آزاد بوده، و در منطقۀ شما باشند.

2. در مورد اینکه هردوی آرایش عروسیتان و مرتب کردن موهایتان در همان محل انجام شود، تصمیم‌گیری کنید.
اگر این یک نیاز است برای شما، پس جستجو در وب را برای آرایشگران صورت و مو در منطقۀ خودتان آغاز کنید. بسیاری از آرایشگران عروس نیز کار آرایش مو را هم ارائه می‌دهند، و می‌توانند این نوع درخواست را عملی کنند.

3. از اطرافیانتان بپرسید و  پیشنهادها را دریافت کنید.
از دوستان، خانواده، همکاران و آرایشگران خود بپرسید، اگر آنها می‌توانند یک آرایشگر خوب را معرفی کنند، و اگر امکان دارد، به نمونه آثار آرایشگران نگاهی بیاندازید تا ببینید که آیا خودتان کار آرایشگر را دوست دارید! اگر شما عروسی خود را توسط یک برنامه ‌ریز عروسی، برنامه ریزی کرده‌اید، از آنها بپرسید که آیا هیچ‌گونه پیشنهادی دارند.

4. از چندین وب سایت آرایشگران مناطق منتخب خود بازدید کنید.
به نمونه آثار کار آنها نگاه کنید، و تصمیم بگیرید که آیا سبک آرایش آنها به خود شما شبیه است. هنگامیکه به عکس‌ها نگاهی می‌اندازید، چیزهایی مانند تطبیق رنگ پوست را بررسی کنید، به جزئیات توجه کنید. نمونه کارها همه چیز است، و سعی نکنید که از چیزی که دوست دارید، چشم‌پوشی کنید.

5. از آرایشگران عروس مورد علاقۀ خود یک لیست تهیه کنید، شامل کسانی که توصیه و معرفی شده‌اند.
با آنها تماس بگیرید، و در اطراف جویا شوید!

6. با آرایشگران لیستتان تماس گرفته و آن را که بیشتر دوست دارید، انتخاب کنید.
یک آرایشگر عالی باید یک رفتار دوستانه و آزاد در پشت تلفن نشان دهد. مطمئن باشید زمانیکه با آنها صحبت می‌کنید، احساس آرامش و اعتماد به نفس دارید. اگر آنها از طریق تلفن یک رفتار طبیعی و آرام را از خود نشان دادند، آنها احتمالاً در این راه با شخص خواهند بود، و شما را در روز عروسیتان خاطرجمع نگه می‌دارند.

7. با آرایشگر مورد علاقۀ خود یک قرار ملاقات برای امتحان آرایشتان بگذارید؛ و در اینکه در روز عروسیتان چگونه می‌خواهید دیده شوید، صحبت کنید.
عکس‌های مورد علاقۀ خود را از عروس‌های مختلف جمع‌ آوری کنید؛ تا به آرایشگر نشان دهید که سبک شما چیست، و مطمئن شوید که آنها به چیزی که واقعاً شما می‌خواهید، گوش می‌دهند. اگر شما مطمئن نیستید، بپرسید که آیا آرایش شما می‌تواند در جلوی آینه انجام پذیرد، یا اگر شما می‌توانید هر چند دقیقه‌ای یا بیشتر یک وقفه داشته باشید. هنگام انجام این کار در آینه بررسی کنید.

8. یک مرتبه که آرایش امتحانی شما کامل شد، آرایشگر باید از شما بپرسد که آیا شما با این نتایج خوشحال هستید. اگر شما خوشحال نیستید، آنها باید از نو انجام دهند، تا زمانیکه شما راضی شوید. اگر شما از آرایشتان راضی هستید، آنها را بلافاصله رزرو کنید، چون آرایشگرانِ خیلی خوب، اغلب اوقات از چندین ماه پیش رزرو هستند. اگر شما از نتایج خود راضی نیستید، به فهرست قابل اعتماد و معتبر خود برگشته، و دوباره شروع کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

چگونه یک کانسیلر مناسب انتخاب کنیم؟

خدمات عروس

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه