مدل‌های عکاسی برای روز عروسی

9852

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
مدل‌های عکاسی برای روز عروسی

جشن‌های عروسی، صنعت تجاری بزرگی برای بسیاری از عکاسان بشمار می‌روند. عکاسی مراسم عروسی بطور حرفه‌ای، موضوعی بزرگتر از حالت‌های نمونه‌ای است که در این متن آمده است. هدف در اینجا تنها راهنمایی اولیه با برخی ایده‌ها، برای گرفتن عکس‌هایی زیبا از عروس و داماد است.

1. در شب عروسی، تور، یکی از ملزومات باشکوه و مناسب برای گرفتن تصویر بسته عروس است. برای تمرکز روی چشم‌ها زوم دستی کرده و یا در حالت خودکار، روی بافت تور عروس زوم کنید.2. یک فرصت بسیار خوب گرفتن عکس از عروس در ماشین عروسی است.3. یک حالت ساده و با محبت دیگر آنست که عروس و داماد همدیگر را بطور طبیعی درآغوش گیرند؛ در حالیکه گونه‌هاشان را بهم چسباندند، مراقب باشید که دسته گل عروس به زیبایی رو به دوربین قرار گرفته باشد.4. حالت زیبای دیگر در آغوش گرفتن عروس از پشت توسط داماد و نگاه رمانتیکی است که به هم و یا به دوربین داشته باشند.5. با تغییر جزئی حالت‌های قبل، زوج را نزدیک به هم نگاه داشته و راهی برای گرفتن نمایی عالی و کم نظیر پیدا کنید.6. اگر ممکن است، ترتیب گرفتن عکس‌هایی در فضای باز را دهید. سعی کنید از فاصله‌ی دور و از فضاهاى باز در پس زمینه استفاده شود.

 

7. یک حالت راحت و رسمی‌تر می‌تواند یک عکس آرام و صمیمی خلق کند.

 

8. در حالنی که داماد، عروس را روی بازوانش نگه داشته، با حالتی راحت و ضمن اینکه مواظب انتخاب زاویه عکسبرداری است می‌تواند عکسی زیبا خلق کند. دقت شود که هر دو چهره قابل رویت باشند.

 

9. حالت ذکر شده در نمای قبل از داماد با عروس، نه تنها از فاصله دور، بلکه قابل اجرا برای یک نمای نزدیک زیبا هم خواهد بود.

 

10. قطعاً نمای افتادن عروس در دست داماد و حالت‌های اینچنینی، آثار بسیار خوبی را خلق می‌کند.

 

11. گاهی نیازی نیست مراسم ازدواج آنقدرها جدی باشد، پس نگران نباشید که صحنه‌ای سرگرم کننده بسازید، مثلاً می‌توان از عروس و داماد خواست کفشهایشان را از پا در آورده و مسافت کمی را دویده تا شات‌هایی شکار شود.

 

12. فراموش نکنید که اغلب فرصت‌های خوبی برای گرفتن نماهایی از پشت خواهیم داشت.

 

13. حال نوبت یک ژست زرق و برق دار برای یک پرتره عروس زیباست. عروس باید بر روی زمین یا یک سکوی کوتاه نشسته لباسش را به زیبایی در اطراف خود  مرتب کند، شات از بالا با نگاه عروس (اندکی رو به بالا) می‌تواند خاطره انگیز باشد.

 

14. یکی دیگر از راه‌های بازی دادن سایه‌های عمیق زمینه، استفاده از بازترین حالت دیافراگم و دور نگه داشتن داماد در یک فاصله زیاد از عروس است. تمرکز بر روی تصویر عروس در حالتی که داماد کمی خارج از فوکوس است.

 

15. عکاسی از رقص زوج‌ها یکی دیگر از بایدهاست. عروس و داماد رو به دوربین باشند و هر دو چهره به وضوح قابل مشاهده تا شات اصلی گرفته شود. آنها می‌توانند به دوربین و یا به یکدیگر نگاه کنند.16. برخی از نتایج بدیع، فقط در تصویر عروس و داماد خلاصه نمی‌شود، بسیاری از عکس‌های مربوط به اشیاء مرتبط به مراسم جالب توجه‌تر خواهند بود. به این ترتیب، عکس‌هایی جداگانه با اشیاء منفرد، مانند: دسته گل عروسی، جواهرات، بطری و یا گیلاس‌ها، حلقه‌های عروسی، تزیینات ماشین عروسی و... که می‌توانند بسیار تفاوت و جذابیت داشته باشند.17- در نکته آخر نیاز به مدل خاصی نخواهد بود. شما می‌توانید یک دسته از عکس‌ها را بطور انتخابی در کنار هم داشته باشید.برای داشتن عکس‌هایی که از این روز باشکوه به یادگار می‌ماند، تنها این ژست‌ها کافی نیستند. شما نیاز دارید مقاله‎‌های بیشتری را مطالعه کرده و مدل‌های بیشتری را ببینید تا عکس‌هایی بی‌نظیر خلق کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه