10 نکته که شب قبل از عروسی باید رعایت کنید

1654

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
10 نکته که شب قبل از عروسی باید رعایت کنید

قبل از شروع، به تمامی عروس خانم ها تبریک می گوییم. در زیر به ده نکته اشاره می کنیم که شایسته است هر عروسی آن را شب قبل از عروسی کاملا مورد توجه قرار دهد. امیدواریم این لیست به افزایش آرامش شما کمک کند .

*چک کردن برگزار کنندگان جشن.

قرار است فردا روز فوق العاده ای برایتان باشد پس با برگزار کنندگان جشن عروسیتان تماس بگیرید از آماده بودن دسته گل و شیرینی و ... مطمئن شوید.

* کفش و لباس عروسیتان را آماده کنید. چک کنید که کفش تان تنگ نباشد و انگشتتان را ناراحت نکند. اگر برای رقصیدن کفش دیگری میبرید حتما آن را هم دم دست بگذارید.

* بسیاری از زوج ها بلافاصله بعد از مراسم عروسی به ماه عسل میروند . اگر شما از آن دسته اید ، پس چمدانتان را مجددا چک کنید تا سفر راحتی داشته باشید.

* مقدار زیادی آب بنوشید. آب استرس را از بین میبرد و سموم را خارج می کند. پوست را شفاف کرده و خستگی بدن را از بین میبرد و موجب از بین رفتن سیاهی دور چشم می شود. باز هم متذکر میشوم فقط آب بنوشید نه نوشابه ها و آب میوه های مختلف.

* اگر استرس زیادی دارید می توانید از ماساژ برای رسیدن به آرامش کمک بگیرید ،ولی ماساژ صورت را به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم.

* غذای سالم بخورید. شب قبل از عروسیتان از خوردن غذاهای چرب و سنگین و نفاخ خودداری کنید. شامی سبک بخورید و زیاده روی نکنید.

* چند هفته قبل از عروسی ، کرم پودر ، ضد آفتاب و هر مواد آرایشی جدیدی استفاده نکنید. ممکن است به مواد جدید حساسیت داشته باشید. پس برای جلوگیری از جوش زدن، مراقب مصرف مواد آرایشی و بهداشتی خود باشید. البته آرایشگرتان با مهارت فوق العاده ای تمامی لک ها و جوش ها را پنهان می کند.

* در حمام مطابق با دستورالعمل آرایشگرتان موها را شسته و از نرم کننده استفاده کنید تا درخشان و تمیز شود.

* همیشه برای چت کردن و اس ام اس دادن و زنگ زدن به دوستانتون وقت دارید. پس در این شب مهم گوشی تلفنتان را خاموش کنید.

* یک فیلم خنده دار ببینید. یک فیلم کوتاه مدت خنده دار ببینید. بخندید.با خندیدن استرس به طور طبیعی از بین خواهد رفت.

* بسیار مهم است که زود به رختخواب بروید. حتی اگر خوابتان نمی آید، باز بدنتان به این آرامش نیاز دارد.هیچ کس نمی خواهد در عکس ها چشمانش پف آلود باشد. یا از خستگی نتواند قدم از قدم بردارد.

شاید موارد بیشتری باشد که از قلم انداخته ام. امیدوارم در شب قبل از عروسی با انجام این لیست لبخند رضایت بر لبانتان نقش بندد. 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

لاک ناخن و باید و نبایدها

مزایای استفاده از آلوورا

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

مراقبت از ناخن

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه