چطور دندان‌هایی سفیدتر داشته باشیم

3964

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چطور دندان‌هایی سفیدتر داشته باشیم

می‌گویند لبخند دیدی به سوی سال‌هایی است که زندگی کرده‌اید و نشان می‌دهد دقیقاً شما چند ساله‌اید. نانسی رزن، دارای یک مرکز محصولات آرایشی و دندان پزشک می‌گوید: دندان‌های زردِ تیره، صورتتان را 10 سال پیرتر نشان می‌دهد. خوشبختانه انتخاب‌های زیادی برای سفید کردن لبخندتان دارید، هم در خانه و هم در مطب دکتر. بخوانید تا بهترین انتخاب را پیدا کنید.

خمیر دندان‌های سفید کننده
اگر دندان‌هایتان خیلی سفید است و فقط نیاز به تغییراتی سریع دارید یا می‌خواهید نتیجه‌ی درمانتان برای سفید کردن دندان‌ها را حفظ کنید، استفاده از یک خمیر دندان سفید کننده راهی است که باید در پیش بگیرید. خمیر دندان تا نود درصد لکه‌های سطح دندان را در پنج روز پاک می‌کند، با کرم خوردگی‌ها و رسوب دندان می‌جنگد و مینای دندان را بازسازی و تقویت می‌کند.
جوانب مثبت: استفاده از خمیر دندان روشی کم خرج برای دنداهایتان است. شما باید دندان‌هایتان را بحرحال دو بار در روز مسواک کنید، چرا از خمیر دندانتان دو منظوره استفاده نمی‌کنید؟
جوانب منفی: پس از مدتی شما ممکن است متوجه بهبود شوید، اما خمیر دندان تنها لکه‌های سطحی را برطرف می‌نماید، نه آنهایی که در لایه‌های عمیق‌تر دندانتان وجود دارد.

برچسب‌های سفید کننده دندان
یک راه دیگر برای داشتن دندان‌های سفید، استفاده از برچسب‌های سفید کننده دندان است. این برچسب‌ها از پوشش نازکی از ژل سفید کننده دندان که شامل پر اکسید است، پوشانده شده است. برچسب‌ها را برای دندان‌های مسواک نشده بکار ببرید و آن را به محل فشار دهید، سپس بگذارید برای مدتی در آنجا بماند.
جوانب مثبت: برچسب‌های سفیدکننده‌ مقرون به صرفه‌اند و شما آنها را در خانه، در محیطی آسوده می‌توانید استفاده کنید.
جوانب منفی: برچسب‌ها می‌توانند آلوده شوند.

سفید کردن دندان‌ها در خانه با نور
وقتی شما برای سفید کردن دندان‌ها به مطب دندان پزشکی می‌روید، دکتر از نوری استفاده می‌کند تا به دندان‌هایتان برای جذب سفید کننده کمک کند. سیستم‌های خانگی‌ای وجود دارند که کار مشابهی را انجام می‌دهد. سیستم خانگی نیز یک باتری نوری را بکار می‌برد تا دندان‌هایتان سفید شوند. شما ابتدا از سفید کننده برای دندانتان و سپس از سیستم نوری استفاده کنید.
دو سیستم سفید کننده‌ی دندان با نور، یکی روش فرایند سیستم نوری (Smile Whitening Light System) می‌باشد که لکه‌ها را در عرض 30 دقیقه کاهش خواهد داد و دیگری ابزار سفید کننده دندان (Glo Brilliant Teeth Whitening Device) است که به مدت 5 دقیقه و در 5 روز، بدون ایجاد هیچ حساسیتی، دندان‌ها را سفید می‌کند.
جوانب مثبت: شما نتیجه‌ی تاثیرگذارتری را در خانه می‌گیرید.
جوانب منفی: ابزار روشن کننده، بطور غیر حرفه‌ای در مکانی برای زمان مناسب نگه داری می‌شوند.

مراکز دندانی سفید کننده‌ی دندان
دندان پزشک شما ژل پر اکسید را بطور مستقیم برای دندانتان بکار می‌برد و سپس با سیستم روشن کننده به ژل گرما می‌دهد. نور و گرما کمک می‌کند تا ژل به دندان‌هایتان نفوذ کند، لکه‌های عمیق‌تر را پاک نموده و دندان‌ها روشن‌تر می‌شود.
دندان پزشک شما قادر است ژل سفید کننده را با درصد بالاتر پر اکسید بکار ببرد. بنابراین فقط در یک ساعت، دندان‌هایتان سفیدتر می‌شود.
جوانب مثبت: چون دکتر شما ژل را با دقت بیشتری بکار می‌برد، سوزش کمتری در لثه‌هایتان دارید.
جوانب منفی: در مطب پزشکی هزینه سفید کردن دندان‌ها بسیار بالا است.

منبع از 15minutefashion.about.com

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه