چهار خوراکی که چربی های شکم را میسوزاند

1391

نظر (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چهار خوراکی که چربی های شکم را میسوزاند
 
 
راز کاهش وزن فقط در رژیم و شمردن کالری مصرفی و ورزش کردن نیست.
کافی است روی گرسنگی طبیعی بدن ریتم خواب ، سوزاندن چربی و افزایش انرژی تان کار کنید.
            Omega_3_rich_foods-min.jpg
برای کاهش وزن از بین بردن چربی شکم و کنترل گرسنگی ناشی از هورمون ها و کسب انرژی بیشتر، باید از چربی شکمتان تغذیه کنید. باور کنید بدنتان نمی خواهد چربی ذخیره کند، راز کاهش وزن فقط در رژیم و شمردن کالری مصرفی و ورزش کردن نیست. کافی است روی گرسنگی طبیعی بدن ریتم خواب ، سوزاندن چربی و افزایش انرژی تان کار کنید. تنها کافیست روزانه ده دقیقه وقت صرف کنید تا چربی های شکمتان را آب کنید. ساعت خواب و خوراک بدن کاملا منظم است که ما آن را با خوردن غذاهای غیر مفید و نورهای مصنوعی در شب بهم می ریزیم.
ماهی بخورید تا امگا 3 موجود در آن، ریتم طبیعی غده pineal که یکی از غدد موجود در مغز است فعال کند. این غده در مغز هرمون ملاتونین تولید می کند. ملاتونین آرامش ایجاد کرده و بی خوابی را درمان می کند.
اگر یک دلیل دیگر برای خوردن آجیل نیاز دارید باید بگویم که آجیل منبع فوق العاده ای ازعنصر منیزیم است که خلق و خو را تقویت کرده و انرژی مورد نیاز بدن را فراهم می کند، مصرف کربوهیدرات ها را کاهش می دهد. منیزیم خواب را تنظیم می کند، التهابات بدن را از بین می برد، ایمنی بدن را بالا می برد و در جلو گیری از بیماریهای قلبی، سرطان، دیابت و آلزایمر نیز موثر است. غذاهای حاوی منیزیم به شدت وزن را کاهش میدهند. فیبرهای موجود در آجیل احساس گرسنگی را از بین می برد.
راه دیگری که توصیه می شود مصرف شیر است البته ارتباط مصرف کلسیم و کاهش وزن ضعیف است، برخی مطالعات جدید نشان می دهد که شیر موجب کاهش وزن می شود و برخی محققان می گویند که فقط سموم را از بدن پاک می کند. مطالعات نشان می دهند که مصرف هر صد میلی گرم کلسیم به طور روزانه، یک اینچ از چربی های ناخواسته بدن را کم می کند. مصرف شیر قبل از خواب باعث آرامش اعصاب و ماهیچه های بدن می شود و حتما توصیه می شود.
شاید باور نکنید که آلبالو نیز حاوی مقدار زیادی ملاتونین یا همان هورمون خواب است ، همچنین آنتی اکسیدانی قوی است و از تخریب سلوالها توسط رادیکالهای آزاد جلوگیری کرده و مانع از سرطان پوست و آلزایمر می شود...
 
 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: زیبایی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

چگونه ناخن‌های خود را سالم نگاه داریم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 1) راحیل 1395-06-24 13:36
:P 8) خیلی خوب بود ...
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه