اولاپلکس: درمان موهای حساس و آسیب دیده

2669

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
اولاپلکس: درمان موهای حساس و آسیب دیده

درمان اولاپلکس این وعده را به شما می­دهد که ، موهایتان به هنگام هایلایت و رنگ مقاوم و محکم باشد.

درمان اولاپلکس با ایجاد لینک های دی سولفید در مو، یک راه حل مناسب برای مراقبت از موهای رنگ شده در برابر شکستگی و حفظ رنگ مو و موارد دیگر، است. موها قویتر شده و نمی­شکنند.

درمان اولاپلکس برای رنگ مو به چه صورت انجام می­گیرد؟

اولاپلکس را می­توان برای همه نوع رنگ مو استفاده کرد. این یعنی دفعه ­ی بعدی که برای رنگ مو، پیش آرایشگر خود می­روید، جدا از رنگ موی انتخابیتان ،از او در مورد درمان اولاپلکس جویا شوید. در مرحله اول، در سالن اولاپلکس شماره یک را با رنگ مو مخلوط کرده و سپس موهایتان را رنگ می کنند. در مرحله­ ی بعد اولاپلکس شماره 2 را روی موها استفاده می کنند و می گذارند برای بیست دقیقه بماند ، در آخر موهای شما با شامپو و یک ماسک مو مرطوب کننده شسته می شوند.

حرفم را باور کنید، تفاوت این روش باورنکردنی است. موهای من تیره هستند و من می­خواهم آنها را بسیار روشن کنم، پس باید از ماده ای استفاده کنم که بتواند موهایم را روشن کند. همانطور که می­دانید همه­ ی روشن کننده های مو، این کار را به خوبی برای موهایتان انجام نمی­دهند. در واقع این روشن کننده­ ها در دراز مدت باعث خشکی و شکستگی مو­ها می­شوند. خود من پس از رسیدن به این ترکیب اولاپلکس و رنگ مو دیگر همیشه آن را استفاده می­کنم و برایم رنگ مو بدون اولاپلکس غیر قابل باور است!

استفاده از اولاپلکس برای تمامی سالن­های رنگ مو توصیه می­شود. به خصوص اگر شما به دنبال ایجاد تغییری زیادی از موهای تیره به مو روشن و بلوند هستید. اولاپلکس این امکان را ایجاد می­کند که، بدون آسیب رساندن به مو، خود، آن را روشن کند.

درمان اولاپلکس در سالن آرایش

دختران و پسرها می­توانند از درمان اولاپلکس، به تنهایی نیز، استفاده کنند. استفاده با رنگ مو یا بدون آن نتایج درمانی یکسانی دارد. من اغلب بین جلسات رنگ مو خود از درمان اولاپلکس استفاده می­کنم. روش کار به این صورت است که اولاپلکس شماره یک را با watcherمخلوط کرده و با قلموی بر روی موهای خشک می­کشیم. و اولاپلکس دو نیز باید 20 دقیقه دقیقه روی مو مانده و سپس شسته شود.

انجام این روش حدود یک ساعت طول می کشد. اولاپلکس شماره سه را می توانید هم در سالن و هم در خانه استفاده کنید.

 

سالن زیبایی مریم رئوف دارنده ی نشان پلاتین لوارل فرانسه ارائه دهنده ی کامل خدمات زیبایی و سلامت مو به شما عزیزان می باشد.

برای رزرو وقت مشاوره ی رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید.

22042737

22038971

09129469391

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: مو, کراستاس, رنگ مو

مطالب مرتبط

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

لاک ناخن و باید و نبایدها

فواید چای سبز بر سلامتی و زیبایی

روش‌های درمان ریزش مو

چگونه موهای بلند را بشوییم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه