انتخاب لاک ناخن براساس ماه تولد

9615

نظر (2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
انتخاب لاک ناخن براساس ماه تولد

مانع هدر رفتن وقت گرانبهای خود برای انتخاب لاک ناخن کامل و بی‌عیب در تابستان شوید و به جای آن اجازه دهید که ستاره‌ها شما را در مسیر درست راهنمایی کنند. ما از اختربینان مشهور خواسته‌ایم تا به ما کمک کنند. کشف کنید که چه رنگی را باید استفاده کنید.

برج حمل (1 فروردین–30 فروردین)
رنگ ناخن شناخته‌شده برای شما، قرمز کلاسیک (برای مطابقت با روح آتشین شما) است، اما این تابستان، برج حمل می‌بیند که سمت ملایم‌تر ظاهر می‌شود، بنابراین تعجب نکنید اگر شما خود را مجذوب رنگ صورتی یافتید. ناخن‌های خود را با یک صورتی روشن یا کمرنگ مانند رنگ سرخ مایل به زرد، صورتی آدامسی یا رنگ بنفش صورتی روشن رنگ‌آمیزی کنید. اگر همیشه زمانی برای تعدیل شدت در روال زیبایی شما باشد، الان زمانش است.

برج ثور (31 فروردین–30 اردیبهشت)
برای یک تابستان سرگرم‌کننده در خورشید، باغبانی، ساختن چیزهای دست‌ساز و لذت بردن از هوای آزاد، آماده شوید! برج ثور در چند ماه آینده بسیار فعال خواهد شد و کارهای زیادی را با دست خود انجام می‌دهد. بنابراین، یک مانیکور فرانسوی ساده یا یک لاک ناخن کرم کمرنگ که اغلب اوقات نیاز به به‌روز‌شدن ندارد، احتمالاً بهترین انتخاب شماست. همچنین یک آبی تیره یا مشکی که ناخن‌های کثیف را پنهان خواهد کرد، یک انتخاب معقول می‌باشد.

برج جوزا (31 اردیبهشت–30 خرداد)
برج جوزای زرق‌و‌برق‌دار در فاز پولسازی در این تابستان قرار می‌گیرد، از این‌رو خودنمایی کردن به سمت حرفه‌ای‌تر در کار، نیاز است. در مورد ناخن‌هایتان، یک سایه که کمی روشن‌تر از نمونۀ واقعی شما یعنی کبود (قرمز مایل به آبی) است، را انتخاب کنید. رنگ مرجان قرمز برای شما عالی به نظر می‌آید، همانطور یک سبز کف دریایی (سبز روشن). به یاد داشته باشید که ناخن‌های ورقه‌ورقه شده (رنده‌رنده شده) در هر جایی غیر قابل قبول هستند.این حاکی از نامرتبی و عدم توجه به جزئیات است.

برج سرطان (31 خرداد–31 تیر)
افراد برج سرطان به طور کامل خارج از کالبد خود هستند. آن‌ها واقعاً برای تمام تابستان زندگی می‌کنند. یک طلایی درخشان مسحورکننده یا نقره‌ای متالیک یک انتخاب درست می‌باشد. از اینکه با ناخن‌های اجق‌وجق جلب توجه کنید، نترسید. این زمان درخشیدن شماست.

برج لئو (1 مرداد–31 مرداد)
افراد برج لئو می‌توانند برای مواجهه با بخش‌های خلاقانۀ خود به تابستان نگاه کنند. یک لاک ترک، با کلاس به نظر می‌آید. یا شما می‌توانید جرأت کرده و ناخن‌هایتان را با هنر و سلیقۀ خود لاک بزنید. یک لاک با رنگ کرم صورتی ملایم، سرها را بدون تلاش خیلی زیاد سمت شما می‌چرخاند.

برج سنبله (1 شهریور–31 شهریور)
این یک تابستان بسیار اجتماعی برای برج سنبله است! شما چشم‌اندازهای جدید را بررسی کرده و گرفتار یک گروه کامل از فعالیت‌های مختلف می‌شوید. بنابراین وجود یک رنگ کلاسیک که بتواند شما را مستقیماً از میدان بیسبال با توپ نرم به یک رستوران مجلل ببرد، ضروری است. یک قهوه‌ای خاکی، مسی یا قرمز عالی به نظر می‌رسد.

برج میزان (1 مهر–30 مهر)
تابستان شلوغ‌ترین زمان سال برای شغل و حرفۀ برج میزان است. یک لاک با رنگ قرمز سلطنتی یا ارغوانی مایل به قرمز سیر، هوای دلفریبی را به هر جمعی اضافه می‌کند و به ارباب‌رجوع، همکاران و رئیس شما اجازه می‌دهد که بدانند شما قصد کسب و کار دارید. چون افراد برج میزان دوست دارند که سخت کار کنند، یک ناخن با لاک دورنگ مانند مشکی با نوک سفید، حرفه‌ای می‌باشد.

برج عقرب (1 آبان–30 آبان)
افراد برج عقرب یک تابستان پرسفر را پیش‌رو دارند، و حتی ممکن است برخی از مکان‌های قدیمی بازدید کنند. بنابراین، یک لاک با رنگ تابستانی روشن که بتواند حفظ شده و نیاز به نگهداری بالا نخواهد (تا زمانیکه شما خیلی زیاد در جاده‌ها هستید)، انتخاب خوبی است. برای منظم بودن، یک مانیکور ژلی را امتحان کنید، آن تا دو هفته بدون لب‌پر شدن دوام آورده، و در طول سفر شما، براق باقی می‌ماند. رنگ‌هایی مانند زرد درخشان یا نارنجی کهربائی را امتحان کنید.

برج قوس (1 آذر–30 آذر)
افراد برج قوس به طور کلی بسیار صریح و پرحرف هستند، اما شما در این تابستان، کمی ساکت‌تر و مرموزتر از حد نرمال هستید. یک لاک ناخن تیره، مانند آبی تیره یا مشکی، وضعیت فعلی ذهن شما را منعکس می‌کند؛ در حالیکه یک لاک خیلی گرم، کاملاً مناسب شماست. از برچسب‌های طرح‌دار ناخن لذت ببرید یا با استفاده از عکس‌برگردان‌های عجیب‌و‌غریب ناخن، شیک و باب روز شوید.

برج جدی (1 دی–29 دی)
برای افراد برج جدی، هوا پر از عاشقانه‌هاست! یک لاک ناخن با رنگ یاسی (بنفش) روشن بر روی ناخن‌های شما دوست‌داشتنی به نظر می‌رسد؛ همانطور که یک صورتی ملایم یا بنفش پرشور. بعد از این تابستان، رابطۀ شما به صورت واقعی شروع به برانگیخته شدن می‌کند و همه چیز می‌تواند به صورت جدی، همایون و مبارک شود. اگر صدای عروسی نزدیک است، یک لاک ناخن سفید روشن و درخشان و یا یک رنگ آبی روشن برای شما مناسب می‌باشد.

برج دلو (30 دی–29 بهمن)
در حال حاضر برج دلو در حالت بشردوستانه‌ای قرار دارد. شما به سمت محصولات بدون خشونت توسط طبیعت، مانند لاک‌های غیر رسمی که هم برای شما و هم برای محیط خوب هستند، متمایل می‌شوید. رنگ سبز برگرفته از یک جنگل پرزرق‌و‌برق یا سایه‌های متفاوتی از رنگ خاکی مانند خاکستری روشن و قهوه‌ای مایل به زرد را برای تکمیل ظاهر خود، انتخاب کنید.

برج حوت (30 بهمن–29 اسفند)
به جای مخفی شدن در پشت صحنه در این تابستان، برج حوت در مرکز توجه رخنه خواهد کرد. حتی شاید اجازه دهید در قسمت‎‌های عمومی، شخصیت شما از طریق رنگ‌آمیزی هر ناخن با یک رنگ مختلف، بدرخشد یا یک ناخن با سایۀ روشن و بقیه را با یک رنگ کدرتر رنگ‌آمیزی کنید. شما همیشه کاری را که دوست دارید، انجام می‌دهید، پس آن رنگ‌آمیزی جدید ناخن که به آن تمایل دارید را انجام دهید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

لاک ناخن و باید و نبایدها

انتخاب رژلب مناسب فصل

مراقبت از ناخن

چگونه یک کانسیلر مناسب انتخاب کنیم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 2) س 774-01-17 21:10
خوب
پاسخ دادن (Reply)
0 1) حالاهرکی 773-01-19 15:56
مرررررررررسی عاااااالی بود
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه