انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

6650

نظر (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

هر رنگ پوستی را، مجموعه‌ای از رنگ‌ها کامل خواهند کرد. ته‌رنگ‌های طبیعی زیبای خود را مشخص کنید، تا به طور واقعی متوجه شوید که پالت رنگی شخصی شما چه چیزی ممکن است باشد. بسته به اینکه شما رنگ چهرۀ سرد و یا گرم دارید، رنگ‌های خاصی وجود دارند که خود بخود پوست شما را تکمیل کرده و در مغایرت، برجسته می‌نماید.

رنگ پوست متوسط
خانم‌های با رنگ پوست متوسط، ته‌رنگ‌های قرمز داشته و نیازی به انتخاب رنگ‌های مکمل و یا افزاینده دارند. لباس‌های قرمز با سایه‌ها و ته‌رنگ‌های مختلف، رنگ چهرۀ شما را تکمیل کرده و ظاهر خواهد ساخت و گونه‌های شما را گلگون‌تر می‌کند. سایه‌ها و ته‌رنگ‌هایی از رنگ‌های میوه‌ای روشن مانند سبز، نارنجی یا زرد نیز برای پوست‌های متوسط مناسب هستند، زیرا پوست متوسط می‌تواند رنگ‌های پرمایه را در برگیرد. سایه‌هایی از رنگ قهوه‌ای پررنگ یا رنگ‌های کدر، ملایم و ساده مانند خاکستری یا سرمه‌ای نیز برای اینکه به شما یک ظاهر شیک‌تر و امروزی‌تر بدهند، به خوبی مؤثر واقع خواهند شد.

رنگ پوست تیره
خانم‌های با رنگ پوست تیره، می‌توانند رنگ‌های بسیار مختلفی را بپوشند. رنگ‌های متالیک، اولین انتخاب و گزینۀ هیجان‌انگیز می‌باشد. رنگ‌های طلایی‌ روشن و برنزی‌، می‌‌توانند در بقیۀ رنگ‌‌های چهره‌ها بی‌روح به نظر برسند، ولی در پوست‌های تیره‌ رنگ، مسحورکننده و سرزنده به نظر می‌رسند. سایه‌ها و ته‌رنگ‌هایی از رنگ نئون روشن مانند صورتی نئون، زرد یا آبی نیلگون بر روی پوست‌های تیره رنگ خوب اثر می‌گذارند، آن‌ها با سایه‌هایی از رنگ‌های تیره و پررنگ در چهره‌های تیره رقابت می‌کنند.

رنگ پوست روشن
خانم‌های زیبا با پوست روشن نیاز به پوشیدن سایه‌ها و ته‌رنگ‌هایی از رنگ‌های روشن دارند، که رنگ پوست آن‌ها را کامل کرده و رنگ چهرۀ آن‌ها را خفه نکند. رنگ سرخ یا رز صورتی برای ظاهر ساختن رنگ‌های قرمز، مؤثر هستند. رنگ یخی یا آبی کبریتی روشن نیز به ظاهر ساختن ته‌رنگ‌های قرمز کمک می‌کنند، زیرا آن‌ها را به چالش می‌کشند. خانم‌های با پوست روشن می‌توانند رنگ‌های روشن مانند زرد یا نارنجی بپوشند، اما این‌ها باید کم‌رنگ نگه داشته شوند. رنگ زرد لیمونادی و نارنجی مایل به صورتی ملایم یا رنگ زرد نارنجی روشن (رنگ زردآلو) به خوبی مناسب و مؤثر خواهند بود.

رنگ پوست زیتونی (قهوه‌ای متوسط و تیره)
خانم‌های با پوست زیتونی رنگ، تقریباً می‌توانند هر رنگی را بپوشند، ولی بهترین حالت استفاده از رنگ‌های زمینی (رنگی که از پالت قهوه‌ای‌ها، برنزه‌های کدر، خاکستری‌های گرم و یا سبزها بیرون کشیده شده است. رنگ‌هایی که به تقلید از رنگ‌های طبیعی موجود در خاک، خزه، درختان و صخره‌ها و سنگ‌ها می‌باشند.) و رنگ‌های خیلی روشن، می‌باشد. رنگ‌هایی مانند خاکستری مایل به قهوه‌ای و بژ، واقعاً برای پوست‌های زیتونی مناسب می‌باشند، زیرا آن‌ها با ظاهر ساختن رنگ قهوه‌ای، کمال و زیبایی را در پوست‌ زیتونی افزایش می‌دهند. رنگ‌های روشن‌ قوی‌تر مانند قرمز و بنفش نیز مناسب می‌باشند، زیرا آن‌ها به طور طبیعی ته‌رنگ‌های زرد و نارنجی را کامل کرده و آن‌ها را به چالش می‌کشند.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

راه‌های مبارزه با آکنه

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 1) shadi 772-03-16 19:53
Exellent
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه