رنگ پوست تابستانی

3453

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
رنگ پوست تابستانی

همیشه تعجب می‌کنیم که چرا رنگ‌های خاص، باعث می‌شوند که شما احساس کنید که یک فرد مشهور و نامدار هستید، در حالیکه بقیه رنگ‌ها این خاصیت را ندارند؟ این شخصی نیست، فصلی است! پالت رنگ طبیعی شما، شناخته شده به عنوان فصل شما، در نهایت تصمیم می‌گیرد که چه رنگ‌هایی، رنگ پوست، چشم و موی شما را کامل می‌کند.

شاید مهمترین سلاح در انبار مد شما، رنگ‌های فصلی شما باشد، که به طور ساده و بی‌زحمت به خواست‌های شما اهمیت داده، درحالیکه ویژگی‌های نه چندان مورد علاقۀ شما را پنهان می‌کند.

آمار تابستانی

محدودۀ رنگ‌های پوست تابستانی، از رنگ چینی کمرنگ تا بژ قهوه‌ای مایل به زرد، با ته‌رنگ‌های آبی یا قرمز تغییر می‌کند. چشم با رگه‌های سبز، آبی یا فندقی رنگ در ترکیب با موی بلوند خاکستری روشن، قهوه‌ای یا خاکستری، زیبا می‌شود.

 

فصل خود را پیدا کنید

سه چیز تابستان را تعیین می‌کند: یک رنگ پوست خنک، موی خاکستری روشن و چشم‌های آبی، سبز و فندقی رنگ. برای پیدا کردن رنگ پوست خود، دستانتان را برگردانید و بررسی کنید که رگ‌های داخل مچ دست شما چه رنگی هستند. اگر آن‌ها به جای اینکه سبز رنگ باشند، آبی یا بنفش هستند، شما پوستی خنک دارید. یافته‌های خود را با پیچیدن گردن‌بند نقره یا طلا در میان مچ دستتان تأیید کنید، رنگ‌های پوست خنک در برابر نقره، فوراً روشن شده، اما با طلا، نامعلوم و رنگ‌پریده می‌شوند.

 

بهترین لباس‌هایتان را بپوشید

هنگامیکه بحث لباس‌ها می‌شود، تابستانی‌ها باید از اصول کامل مانند سیاه‌ و سفید، اجتناب کرده و به جای ‌آن‌ها رنگ‌های خنثی مانند خاکستری مایل به قهوه‌ای، خاکستری متوسط، رنگ سنگی یا زغالی را انتخاب کنید. آبی‌های تابستانی خشن شامل لاجوردی، سبز آبی روشن، آبی لجنی، آبی بنفش، ارغوانی، بنفش روشن، تمشکی که باقی‌مانده از رنگ‌های بنفش هستند، می‌باشند. به طور مشابه، رنگ‌های تابستان دوستانه عبارتند از: سبز زمردی، زرد لیمویی روشن، رنگ گلی سیر و سرخابی ملایم. به سلامتی از زردهای طلایی گرم و نارنجی‌ها که آن‌ها پوست تابستانی را رنگ‌پریده، پژمرده و غمگین می‌کند، رد شوید.

 

پوست تابستانی بی‌عیب

بهترین چهرۀ خود را با یک کرم‌پودر که کاملاً به رنگ پوست واقعی شما می‌خورد، مطرح کنید. به چشم‌های تابستانی با سایۀ آبی-سبز، نیلی کم‌رنگ، آبی–خاکستری یا صورتی کم‌رنگ، نیرو دهید. چشم‌های خود را با آبی سیر، سبز یا زغالی، خط بکشید و مژه‌های خود را با ریمل زغالی یا لاجوردی بلندتر کنید. برای کلفتی لب‌ها در تابستان، یک رنگ لب با پایۀ بنفش کدر یا رز صورتی با یک برق لب نقره‌ای متالیک برق‌برقی را امتحان کنید.

 

موهای تابستانی

تابستانی‌ها به‌راستی در رنگ‌ موهای روشن با های‌لایت‌های خاکستری نامحسوس، می‌درخشند. بلوند خاکستری روشن، بلوند مرواریدی روشن، قهوه‌ای خاکستری متوسط یا روشن و خاکستری دودی، همگی برای یک رنگ پوست تابستانی خنک، مناسب می‌باشند. از رنگ‌موهای با پایۀ طلایی یا قرمز آتشین و رنگ‌های مشکی تیره، که آن‌ها به‌شدت با پوست تابستانی کم‌رنگ و رنگ‌پریده، در تضاد هستند، اجتناب کنید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

چرا دچار خارش پوست سر می‌شویم و درمان آن چیست؟

از موهای رنگ شده‌ی خود بسیار مراقبت کنید.

آیا یوگا برای پوست مفید است؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه