انتخاب لباس خانم‌های باردار برای مهمانی

4216

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
انتخاب لباس خانم‌های باردار برای مهمانی

پیدا کردن لباس مناسب برای یک مهمانی رسمی دل مشغولی هر زنی‌ست، اما هنگا‌‌می که زنی باردار است این دلمشغولی به نگرانی تبدیل می‌شود. اگر شما هم باردار هستید و در فکر تهیه‌ لباسی برای میهمانی، بجای هیجان و استرس، فقط چند نکته را در نظر داشته ‌باشید تا لباس شیک و مناسبی را بتوانید انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که شما باید نگاه‌ها را از سمت شکمتان به دیگر قسمت‌های بدنتان جلب کنید. برای یک انتخاب درست، این نکات را رعایت کنید تا همه شیک پوشیتان را تحسین کنند.

1 - 
اگر برای یک مهمانی بزرگ مثل عروسی، نامزدی یا مراسم رسمی دیگر می‌خواهید شرکت کنید ابتدا شما باید یک پیراهن شب مناسب که بهتر است از هارمونی رنگ‌های تیره باشد، انتخاب کنید. سعی کنید پیراهن مهمانی شما تزئینات زیبایی در قسمت بالا و پایین داشته باشد تا نگاهها به سمت این تزئینات کشیده شود.

2 - اگر برای یک مهمانی عصر ساده‌تر دعوت شده‌اید، یک دامن یا شلوار مشکی انتخاب خوبی است بخصوص اگر تزئیناتی در حاشیه دامن یا پاچه‌های شلوار وجود داشته باشد. بلوزها و تونیک‌هایی از ابریشم و گیپور‌های زیبا که طراحی‌های دستی مانند مروارید دوزی و سنگ دوزی برروی آن انجام شده است را با دامن یا شلوارتان ست کنید.

3 -
 اگر دامن یا لباس شبتان تا زانو است و می‌خواهید جوراب بپوشید از جوراب‌های بلند سیاه و دودی با طرح‌های زیبا انتخاب کنید.

4 -  کفش شیکی که پاشنه آن زیاد بلند نباشد و پا در آن راحت باشد پیدا کنید و با یک کیف دستی بزرگ آن را سِت کنید. کیف‌تان می‌تواند چشم‌ها را از سمت شکمتان به طرف خود بکشد.

5 - توجه دیگران را از شکمتان بوسیله گردنبند و گوشواره‌های زیبا دور کنید. جواهرات و زیورآلات درخشنده که شما را در لباستان شیک نشان دهد، انتخاب کنید.

6 - برای اینکه توجه را به قسمت بالای بدنتان جلب کنید از آرایش صورت کمک بگیرید. سایه‌های براق برای آرایش چشمانتان به کار ببرید. خط چشم پررنگ و ریمیل را فراموش نکنید ولی اغراق نکنید. یادتان باشد اگر آرایش خیلی غلیظی داشته باشید ممکن است به جای زیباتر شدن زشت شوید.

7 - اگر موهای بلندی دارید یک شنیون شیک و زیبا با تزئینات نگین‌دار براق و یا گل‌های خوشرنگ زیبا نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند. از تل‌ها و سنجاق‌های تزئینی زیبا و درخشنده استفاده کنید.

8 - در آخر یک مانتوی براق یا پالتوی پشمی شیک ظریف در هارمونی رنگ‌های تیره بپوشید. سعی کنید از مدل‌های بلندتر و Wrap استفاده کنید.

منبع از مجله اینترنتی زندگی

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

انتخاب رژلب مناسب فصل

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه