رنگ‌های متناسب با تمامی پوست‌ها

3773

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
رنگ‌های متناسب با تمامی پوست‌ها

رنگ‌های خاصی وجود دارند که هر شخصی می‌داند که باید از آن‌ها اجتناب کند. برای مثال، رنگ‌های نئون بدون توجه به اینکه رنگ پوست شما چیست، همیشه برای گلچین کردن سخت و دشوار می‌باشند. به‌هر‌حال، همانطور که رنگ‌هایی وجود دارند که هر شخصی  از آن‌ها اجتناب می‌کند، رنگ‌هایی نیز وجود دارند که هر شخصی باید آن‌ها را بپوشد. این رنگ‌ها به سادگی به هر نوع پوستی می‌آیند.

بادمجانی

اعلام شده است که رنگ ارغوانی تیره به هر شخصی جلوه می‌بخشد و به نظر می‌رسد که افراد مشهور با این موضوع موافق هستند. چند تن از افراد مشهور اخیراً لباس بادمجانی را پوشیده‌اند. این رنگ لباس به همان اندازه که برای افراد موبور، پوست روشن، خوب و مناسب است، برای افراد با موهای تیره، پوست زیتونی نیز خوب و مناسب می‌باشد.

 

قرمز

رنگ قرمز ماشین آتش‌نشانی (قرمز روشن جیغ) نیز به انواع رنگ پوست می‌آید.

 

سبز زمردی

رنگ سبز کف دریا، برای هر شخصی وحشتناک به نظر می‌رسد، اما سبز زمردی مخالف آن می‌باشد. افراد مشهور یکی با پوست روشن و دیگری با ظاهری عجیب‌و‌غریب، این لباس را در جشن‌ها و مراسم، به تن کرده‌اند و هر دوی ‌آن‌ها باورنکردنی به نظر می‌رسیدند.

 

سرخ

لباس‌های عروسی حتماً نباید سفید باشند، به طوریکه یکی از افراد مشهور در روز عروسی خود، لباس عروسی با رنگ سرخ به تن کرد. اما توجه داشته باشید که این رنگ فقط برای لباس عروس و خانم‌ها با پوست و موی روشن، نمی‌باشد.

 

سفید

هر فردی با پوشیدن لباس سفید، خوب و زیبا می‌شود. این رنگ نیز از جمله رنگ‌هایی می‌باشد که به همه می‌آید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3

 

0912-9469391

  021-22038971

  021-22042737

  مشاهده نقشه آنلاین


نقشه