چشم آبی‌ها این لباس‌ها را بپوشند.

2683

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
چشم آبی‌ها این لباس‌ها را بپوشند.

اگر می‌خواهید برجسته باشید، رنگ لباس‌هایی را انتخاب نمایید که چهره طبیعی شما را بهتر نشان دهد. بهترین رنگ‌هایی که باعث تلالو چشم‌های آبی یا سبز شما می‌شوند و رنگ پوستتان را درخشان می‌نماید را انتخاب کنید.

بهترین رنگ‌ها برای چشم‌های آبی/سبز
گذشته از رنگ پوست، بهترین رنگ‌ها برای چشم‌های آبی/سبز، آنهایی می‌باشند که باعث نشان دادن بهتر آنها می‌شوند. هر سایه‌ای از رنگ آبی بهترین انتخاب می‌باشد. رنگ‌های تیز و تند مانند فیروزه‌ای و لاجوردی باعث می‌شوند که رنگ آبی چشم‌های شما تشدید شوند. برای چشم‌های سبز رنگتان، بر پوشیدن لباس‌هایی با رنگ سبز سیر و روشن، تأکید کنید. به هرجهت، با سایه‌هایی از رنگ‌های آبی و سبز، احساس محدودیت نکنید. شما می‌توانید کاملاً رنگ‌هایی مانند طلایی، نارنجی (به رنگ کدو حلوایی)، قهوه‌ای‌های گرم، بنفش‌های تیره، بنفش‌های روشن و صورتی‌های روشن را انتخاب کنید. آیا می‌خواهید چشم‌های روشنتان بهتر دیده شوند؟ به سادگی یک رنگ متضاد تیره‌تر بپوشید.

رنگ پوست سرد یا گرم
قبل از انتخاب یک تاپ قشنگ یا لباس مهمانی فوق‌العاده برای نشان دادن چشم‌های آبی‌ و سبز به صورت واقعی، خوب است که بدانید رنگ پوست شما سرد است یا گرم. ساده‌ترین راه یافتن این مطلب در دست‌های شماست. اگر رگ‌های دست شما آبی به نظر می‌رسند، شما پوستی با رنگ سرد دارید. اگر این رگ‌ها سبز یه نظر می‌رسند، شما پوستی با رنگ گرم دارید. به‌طور معمول، پوست‌های با رنگ سرد، به‌طور طبیعی موهای مشکی مایل به آبی، بلوند طلایی با قهوه‌ای تیره دارند. پوست‌های با رنگ گرم، به‌طور طبیعی گیسوان قرمز، طلایی-قهوه‌ای یا بلوند توت‌فرنگی دارند.

بهترین رنگ‌ها برای پوست‌های با رنگ گرم
دخترها با پوست‌های رنگ گرم تعداد زیادی گزینه دارند. آن‌هایی که رنگ پوست گرم هلویی با ته‌رنگ طلایی و چشم‌های آبی/سبز دارند، در رنگ‌های خاکستری تیره، طلایی و سبزهای سیر مانند زیتونی و یا یشمی، فوق‌العاده به نظر می‌رسند. رنگ‌های آرام و نرم، بهترین حالت برای شماست، زیرا رنگ‌های روشن و پاستلی باعث می‌شوند که شما رنگ‌پریده و شسته به نظر برسید. از طرف دیگر، خانم‌ها با این ترکیب، آن‌هایی که پوستشان به جای هلویی رنگ، عاجی رنگ می‌باشد، می‌توانند به سمت سبزهای روشن، آبی‌های روشن و فیروزه‌ای‌ها بروند. برخلاف دوستان با پوست طلایی رنگ شما، که رنگ‌های واضح، روشن و کسل‌کننده را دنبال می‌کنند.

بهترین رنگ‌ها برای پوست‌های با رنگ سرد
خانم‌ها با چشم‌های آبی/سبز و پوستی با رنگ سرد که رنگ‌پریده و صورتی می‌باشد، می‌توانند از رنگ‌های خاموش و سرد مانند بنفش صورتی (رنگ اسطوخودوس)، بنفش کدر، صورتی چرک و سایه‌های روشنی از آبی استفاده کنند. واقعاً سایه‌های روشن و زنده از رنگ‌های سبز و نارنجی خاکی، چشم‌های شما را برجسته می‌سازد، اما متأسفانه، با پوست شما تضاد شدید دارند. دخترها با پوست‌های زیتونی یا قهوه‌ای تیره، می‌توانند یک رنگ روشن مانند صورتی روشن، سرمه‌ای یا فیروزه‌ای را استفاده کنند.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

چگونه شوره سر را از بین ببریم؟

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

چه خوراکی‌هایی شما را جوان نگاه می‌دارند؟

چگونه با پرهیز از چربی‌های مضر تناسب اندام خود را حفظ کنیم؟

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه