مدل ابروهای افراد مشهور

7125

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
مدل ابروهای افراد مشهور

ابرویی پهن باشد یا باریک، در هر صورت این چهره‌های معروف می‌دانند که چگونه یک جفت ابروی زیبا و جذاب داشته باشند. با مدل ابروهایی برخی از زنان مشهور آشنا شوید.

صوفیا ورگارا

صوفیا ورگارا
این بازیگر کلمبیایی ابروهای بسیار مطلوب و حسادت‌انگیزی دارد. رنگ کاراملی ابروهای وی کاملاً مطابق با گیسوان انبوه و حجیم او می‌باشد، اما با این حال در میان موهای او گم نمی‌شود.

کارا دِلِویگن

کارا دِلِویگن
ابروهای تیرۀ بلند این سوپرمُدل جوان در مقابل گیسوان بلوند رنگش، ایستادگی می‌کند و صورت بیضی شکل او را کاملآً چارچوب‌بندی کرده و قاب می‌گیرد.

بروک شیلد

بروک شیلد
این مُدل-بازیگر همیشه یکی از معروف‌ترین مُدل ابروها را دارد. از اولین فیلمش و بعد آگهی شلوار جین یکی از برندهای مشهور، مُدل‌ها و وبلاگ‌ها برای دستیابی به سبک پرپشت بروک، در تلاش می‌باشند.

لیلی کالینز

لیلی کالینز
تعداد کمی از ابروهای هالیوودی با این ابروها رقابت می‌کنند. لیلی کالینز یک بار اعتراف کرد که چندی برای وی زمان برد تا کشف کند که ابروهایش خاص است و از این‌ رو آموخت که آن‌ها را بپذیرد.

سندرا بلاک

سندرا بلاک
کمان‌های بالای ابروهای سندرا و لبه‌های صاف بی‌عیب‌و‌نقص او، یک لیفت و کشیدگی طبیعی و جوان‌کننده به صورت او می‌دهد.

فریدا پینتو

فریدا پینتو
چشم‌های بادامی شکل تیرۀ فریدا و ابروهای بی‌عیب‌و‌نقص او، بسایر فوق‌العاده است.

اشلی اولسن

اشلی اولسن
ابروهای صاف و کاراملی رنگ اشلی که مُد لباس و یکی از مشهورترین دوقلوهای جهان می‌باشد، بسیار قشنگ و شکیل در صورت قلبی شکل او قرار گرفته است.

کمیلا بل

کمیلا بل
برای کپی کردن چهرۀ کمیلا، ابروهایتان را به سمت خط مویتان شانه کنید. از یک مداد ابرو که چند درجه‌ای تیره‌تر از رنگ موی طبیعی شما می‎‌باشد، استفاده کرده و آن‌ها را پُر کنید. از یک های‌لایتر (روشن‌کننده) برای از قبل تعیین کردن و روشن کردن پوست اطراف ابروهایتان استفاده کنید.

کیت وینسلت

کیت وینسلت
هیچکس نمی‌گوید که ابروهای شما باید کاملاً با موهایتان جور باشد. کیت ثابت می‌کند که ابروهای مرتب‌شدۀ قشنگ در چند سایه تیره‌تر از گیسوان طلایی او، ظریفانه جفت می‌شود.

آلیسون ویلیامز

آلیسون ویلیامز
ابروهای پهن این بازیگر، یک قوس ظریف دارد که با نوک مژه‌های او تماس پیدا می‌کند.

کایرا نایتلی

کایرا نایتلی
این بازیگر انگلیسی در رویداد فرش قرمز ماه ژانویه، کمی ابروهایش را پهن‌تر کرد. زیبایی در نقص و عدم کمال است. هر چیز بیش از حد متقارن می‌تواند در چهرۀ پرصلابت او، عجیب‌و‌غریب به نظر برسد.

جنیفر کانلی

جنیفر کانلی
ابروهای صاف، زیبا، مشکی و پهن جنیفر کانلی، یکی از ویژگی‌های قابل‌توجه او می‌باشد، از زمانیکه او در اواسط 80 قدم به کانون توجه گذاشت.

تندی نیوتن

تندی نیوتن
ابروهایی پهن‌تر همیشه بهتر نیست. تندی نیوتن ثابت می‌کند که با رنگ و شکل مناسب، هر ابرویی می‌تواند به شما بیاید و برایتان کار کند.

سولنج نولز

سولنج نولز
آرایش چشم خیلی کم، اجازه می‌دهد تا ابروهای کمانی پهن سولنج، بدون رقابت با رنگ جیغ لب او، در مرکز صحنه باشد.

آیشواریا رای

آیشواریا رای
ابروهای این بازیگر بالیوودی چنان محبوب است که حتی برای دستیابی به ابروهایی مانند ابروهای وی، کیت‌هایی برای شکل‌دهی ابرو، فروخته می‌شود.

منبع از www.goodhousekeeping.com

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه