رژلب قرمز، نماد قدرت

4453

نظر (1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
رژلب قرمز، نماد قدرت

قدرت و برتری لب‌های قرمز هرگز نمی‌میرد! لب‌های قرمز سال‌های سال است که مرسوم و مُد روز می‌باشند، تقریباً از سال 1940 میلادی! بسیاری از خانم‌های جذاب و قدرتمند هستند که رژلب قرمز زده و از این طریق به زنانگی خود اهمیت داده و آن را تأیید می‌کنند.

از سال ۱۹۴۰ رژ لب قرمز به عنوان یک نماد مهم برای زرق و برق و زیبایی زنانه بکار میرفته است. در آن زمان زنان با زدن رژ لب قرمز نشان می دادند که قدرتمند هستند و از پس انجام هر کاری که نیاز به آن می رفت، بدون در نظر گرفتن مشکلات خاص آن بر می‌آیند.

در حال حاضر این باور تغییر کرده و همه ما بدون اینکه بدانیم، هنوز هم خواهان رژ لب قرمز هستیم. وقتی از رژ لب قرمز حرف می‌زنیم، ناخود آگاه یاد Marilyn Monroe و Gwen Stefani می‌افتیم. پس بیایید با هم راجع به فلسفه رژ لب قرمز بحث کنیم.

لب‌های قرمز تا به امروز مرسوم، مُد روز و نشان قدرت می‌باشد. آن‌ها برای بسیاری از موارد، مناسب می‌باشند. شما می‌توانید لب‌هایتان را قرمز کنید برای هر مناسبت رسمی، یک ملاقات شبانه، یا حتی راه رفتن با دوستان. لب‌های قرمز می‌تواند سبک هر روز شما باشد، زیرا آن‌ نماد و مظهر بانوی شجاع، قدرتمند و جذاب می‌باشد. شما فقط به انتخاب نکات دقیق و ظریفِ صحیح برای صورتتان نیاز دارید و اینکه آن را کاملاً بر روی صورت خود پیاده کنید. لب‌های خود را به رنگ قرمز آرایش کرده و اجازه دهید که خود را قوی و پر از اعتماد‌به‌نفس کنید!

بسیاری از زنان بر این باورند که رژ لب قرمز به آن‌ها اعتماد به نفس می‌دهد. البته این قضیه می‌تواند با آرایش کم و طبیعی هم تحقق پیدا کند. آرایش با رژ لب قرمز بسیار پر زرق و برق و شیک است. حتی شما می‌توانید با کمی ریمل، سایه چشم و ابرو آرایش خود را کامل کنید ولی باز هم همه توجه به سمت لب‌های شماست. برای اینکه چهره خود را جذاب‌تر کنید می‌توانید از رژ لب قرمز به همراه آرایش چشم محو و پخش هم استفاده کنید.

برگرفته از سایت تهران 98

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 1) لطيفه 773-04-01 16:41
عالى
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه