ایده‌هایی برای طراحی اتاق نشیمن (2)

3274

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
ایده‌هایی برای طراحی اتاق نشیمن (2)

در مطلب قبلی ترفندها و ایده‌هایی برای تزئین کردن اتاق نشیمن خواندیم. یاد گرفتیم سلایق خود را با استفاده از راهکارهایی ساده می‌توانید در جهت زیبایی اتاق پذیرایی خود بکار ببریم. ایده‌های بیشتری را در این مطلب خواهید خواند.

اشیاء خارجی
قرار دادن دو ست پفدار مراکشی بر روی زمین، علاقه به به آیین کشورهای دیگر و سف را در این اتاق نشیمن آشکار می‌کند و جایگاه نشستن بسیار زیبا و دوستانه‌ای را برای مهمان‌ها، آماده می‌سازد.


تک دیوار نقشدار

یکی از دیوارهای اتاق نشیمن خود را با یک کاغذ دیواری شاد و سرحال، برای گرم کردن فضایتان، بپوشانید. چاپی را انتخاب کنید که بقیۀ رنگ‌های موجود در اتاق را بهبود بخشد.


فضای کار

یک میز کار کوچک را در اتاق نشیمنتان خلق کنید که در سبک و مدل شیک باشد. به جای یک صندلی کار سنتی، یک مبل اتاق نشیمن را قرار دهید، تا در روبروی میز یا بقیۀ فضا، خوب به نظر بیاید.


مکانی برای تماشای تلوزیون

سؤال همیشگی این است که با تلویزیون چه کار کنیم؟ اگر فضا اجازه دهد، تلویزیون خود را در یک گوشه قرار دهید تا رفت‌و‌آمد و گردش در اتاق راحت باشد.


استفاده از اشیاء شاد

به کار بردن چاپ‌های گلدار بزرگ و راه‌راه‌های با اندازۀ فوق‌العاده بزرگ، ریزه‌کاری‌هایی هستند که به این اتاق نشیمن، یک ظاهر دوستانه و خودمانی می‌دهند.


فضایی برای استراحت

وجود یک کاناپۀ عمق‌دار و یک کرسی لوکس و مجلل برای استراحت پاهایتان مکانی است که برای استراحت بسیار مناسب می‌باشد.


به اتاقتان احساس دهید

احساس‌ها را با مقدار زیادی از بافت‌ها، از جمله یک قالیچۀ زیرپایی کنف هندی زبر و خشن، یک کاغذ دیواری فاستونی و یک روکش مبل ترمۀ مجلل برای روی کاناپه، برانگیزید.


جفت کردن کاناپه

یک جفت از میزکنسول‌های یکسان در کنار شومینه قرار دهید و دو تا کاناپۀ متفاوت اما یکرنگ را روبروی هم برای یک ظاهر زیبا، قرار دهید.


استفاده از عناصر طبیعی

ترکیبی از تکه‌های چوب ناتمام و براق و یک رنگ خنثی بر روی دیوار، می‌تواند یک اتاق شیک و نه پرزرق‌و‌برق را بسازد.


رنگ آبی‌

یک پالت از آبی‌های تیره، احساس این اتاق را راحت، صمیمی و گرم‌و‌نرم می‌کند. این یک رنگ بادوام برای قطعات بزرگ مبلمان می‎‌باشد، مانند مبلمان چند تکۀ مخملی، بطوریکه خاک و کثیفی روزانه را می‌پوشاند.


راه‌حل فضای کوچک

یک ترفند برای اینکه یک فضای کوچک را به یک منطقۀ زیبا و شیک برای زندگی تبدیل کنید، این است که از مبلمان با سایز مناسب استفاده کنید. یک کاناپه ممکن است برای یک فضای کوچک، خیلی بزرگ به نظر برسد، اما درواقع اندازۀ خوبی دارد تا فضا را بزرگ کند. (استفاده از مبلمان با سایز کوچک در یک فضای تنگ، احساس جمع‌و‌جوری و به‌هم‌فشردگی را تشدید می‌کند.)


فضای قابل انتقال
اتاق نشیمن خود را برای یک گروه از دوستان، با قرار دادن جاهای کافی و یک میز عسلی مدور قابل حرکت، تبدیل به یک فضا برای پذایرایی کنید.


ریزه‌کاری و ظرافت

یک اتاق نشیمن رسمی را از اینکه پر از جزئیات بی استفاده باشد، دور نگه دارید، به وسیلۀ ترکیب وسایل نمایشی مانند پرده‌های بلند از زمین تا سقف، با کلاسیک‌های روزانه مانند یک جفت از صندلی‌های راحتی بی‌رنگ.


جذابیت‌های سنگین

پرده‌های موجی و رنگ‌های کمرنگ، روشن و ملایم، یک اتاق نشیمن را با ظرافت و زیبایی لطیف پُر می‌کند.


جاهایی برای نشستن‌های طولانی‌مدت

طرح‌بندی درست مبلمان، با لوازم جانبی عجیب و غریب که در اینجا و آنجا اضافه می‌شود، می‌تواند یک اتاق نشیمن را برای حضور گروه‌های بزرگ و انجام مهمانی‌های بزرگ، وسیع کند.


کوسن‌های متفاوت

کوسن‌ها را با یک دسته از طرح‌ها و نقش‌های مختلف، برای یک ظاهر پرجنب‌و‌جوش و زنده، با هم ترکیب کنید. راهنمایی اینکه در هنگام خرید، رنگ‌های مکمل را انتخاب کنید.

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

راه‌هایی برای روشن‌تر کردن پوست

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه