رنگ موهای مناسب فصل پاییز و زمستان

3489

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
رنگ موهای مناسب فصل پاییز و زمستان

 

رنگ موهای گرم

پاییز کنتراست کاملی است از رنگها. تغییرات رنگها در همه جا به چشم می خورد. برگهای سبز درختان قرمز ، نارنجی و زرد می شوند. شروع جدیدی از فصل جدید زندگی است و شما خواهان ایجاد تحولی هستید در چهرتان. تابستان پر از سرگرمی ما را با رنگ های محو شده اش ترک کرده، پس برای شروع این فصل جدید یک رنگ جدید به خود هدیه دهید.

رنگ موی گرم: بلوند خاکستری

این مدل رنگ موی پاییزی تقریبا شبیه رنگ فندوقی- قهوه ای  متمایل به بلوند دودی تیره است. با این تم رنگ مو فقط کافی است از یک ریمل سیاه و رژ لب قرمز قهوه ای استفاده کنید و موهایتان را صاف سشوار بکشید.

رنگ موی گرم: قهوه ای قرمز

رنگ قهوه ای قرمز به خودی خود  با پاییز پیوسته است. گرمی و درخشش این رنگ یاد آور شاه بلوط است.

رنگ موی گرم: قرمز

رنگ موی بسیار گرم قرمز مسی ،رنگی است برای خودنمایی کردن. با این رنگ ، موهای مواج و صاف به یک میزان چهره را با طراوت نشان می دهند.

های لایت های بزرگ

آیا از آن دسته خانم هایی هستید که رنگ طبیعی مویتان را دوست دارید  ولی  می خواهید تغییر داشته باشید؟ به نظر ما هم طرز فکر شما فوق العاده است. این روشی که پیشنهاد می کنیم ، روی موی طبیعی زیبا تر است تا موی رنگ شده. با های لایت هایی با تکه های بزرگ و رنگی که چند درجه متفاوت با رنگ طبیعی مویتان باشد می توانید سایه ایجاد کنید . این سایه ها می توانند با بلند شدن موها به مرور کوتاه شوند و بروند. از آرایشگرتان بخواهید که به صورت نامنظم و با حرکت دست این سایه ها را ایجاد کند. سایه ها می توانند مانند نقاشی باشند مثلا در ریشه پهن تر و در ساقه نازک تر باشند یا برعکس. این تکنیک از های لایت های معمولی زیبا تر است و تغییر جالبی در ظاهر شما بوجود می آورد.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

چه سایه‌ای برای رنگ چشم شما مناسب است؟

لاک ناخن و باید و نبایدها

انتخاب رژلب مناسب فصل

فواید چای سبز بر سلامتی و زیبایی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه