مشتری مدارترین سالن زیبایی در ایران

6765

بدون نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
مشتری مدارترین سالن زیبایی در ایران

آنچه در این نوشتار آمده است؛ متن مصاحبه خبرنگار روزنامه آسیا با خانم مریم رئوف، مدیر سالن زیبایی مریم رئوف به مناسبت انتخاب این آرایشگاه به عنوان مشتری مدارترین سالن زیبایی در ایران می‌باشد. این مطلب در روزنامه شماره 1281 مورخ 1390/12/20 منتشر شده است.

مشتری مدارترین سالن زیبایی ایران، حالا برای خود برندی شده است.
پروسه «برندینگ» یا برندسازی پروسه‌ای است که یک نام یا علامت تجاری با سیاست‌های یکپارچه‌ای که به کار می‌گیرد تلاش می‌کند محصول یا خدمت خود را از دیگران متمایز کند و در ذهن مصرف کننده این تمایز را با صفات خوب و مثبت در هم آمیزد «برندینگ» یکی از مهمترین اصول دنیای بازاریابی جدید است و برای تبدیل شدن به یک برند ماندگار و مطرح، لازم است شرکت‌ها به تدوین استراتژی‌های بلند مدت و خط مشی پیوسته دست بزنند.

حال در بین همه صنایع موجود در کشور باهمه برندهای ریز و درشت، این بار می‌توان ادعا کرد که یک مجموعه کوچک اما رو به رشد در زمینه خدمات زیبایی به نام «موسسه زیبایی مریم رئوف » توانسته برای اولین بار در این حرفه در ایران، قدم‌های بزرگی بردارد و با نگاه به آینده و تدوین برنامه‌های جامع، اولین برند مطرح در این عرصه باشد دو شماره قبل بود که با خانم «مریم رئوف» مدیر موسسه زیبایی مریم رئوف، به بهانه دریافت جایزه مشتری مداری در دی ماه امسال از طرف وزارت بازرگانی، مصاحبه‌ای داشتیم و ایشان در طی این مصاحبه از رمز و راز موفقیت خود دراین حرفه پرده برداشت و به تشریح سیاست‌های اجرایی خود برای نائل شدن به این افتخار پرداخت. در همین فاصله کم این این موسسه توانست افتخار دیگری را برای خود رقم بزند و در دومین کنفرانس بین‌المللی برند که آخر بهمن ماه امسال در سالن همایش های برج میلاد برگز‌ار شد، موفق به ‌دریافت تندیس و لوح افتخا‌راین کنفرانس گردید.

باز هم جایزه البته با فاصله اینقدر کم و آن هم از کنفرانسی چنان معتبر چه چیزی در کلکسون امسالتان ندارید؟
راستش خود من هم انتظار چنین اتفاقات خوبی را در پایان امسال نداشتم و برایم خیلی غیر منتظره بود. شاید این تندیس‌ها از معتبرترین مجامع علمی داخلی، بهترین عیدی‌ای بود که من و همکارانم می‌توانستیم دریافت کنیم و من هم آنرا تقدیم به همکاران زحمتکش و مشتریان خوبمان می‌کنم که تا به حال به ما این قدر اعتماد داشته‌اند و در واقع صاحب این موفقیت آنها هستند.

دفعه قبل گفتید که برای جایزه مشتری مداری، یک سال در حال کنترل نامحسوس شما بوده‌اند و با نظر سنجی از مشتریانتان شماراانتخاب کرده‌اند،این بار چگونه این اتفاق افتاد؟
همیشه می‌گویند اگر تو تلاش کنی کارت را خوب انجام دهی، نظر دیگران خود به خود جلب می‌شود ما هیچ کار خاصی نکرده‌ایم جز اینکه از آغاز کارمان در سال 87 که مدت زمان زیادی هم نمی‌گذرد، شروع به تدوین برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت برای ارائه بهترین سرویس به مشتریانمان کردیم که البته موفقیت آن را در توجه خود خانم‌ها به کار خود لمس کردیم حال به نظر می‌‌رسد این دوام و پایداری و رضایت مشتریانمان دارد دهان به دهان خود برای ما تبلیغ می‌کند و به گوش مجامع علمی کشور هم رسیده است که آنها هم به ما لطف داشته‌اند و ما را مفتخر به در یافت این جوایز کرده‌اند.

شما در کنفرانس «برند» مفتخر به در یافت تندیس شدید برند «مریم رئوف » چه ذهنیتی را از خود در ذهن مشتریان ساخته‌اید؟
البته بهتر است جمله شما را این گونه تکمیل کنم که چه ذهنیتی از خود ساخته است و چه ذهنیتی می‌خواهد بسازد، زیرا اعتقاد داریم پروسه «برندسازی» یک پروسه توقف ناپذیر است و کسی نمی‌تواند ادعا کند که دیگر برند شده است و به نهایت رسیده‌است، بلکه همواره باید از برند خود مثل یک گیاه در حال رشد حفاظت کرد و هر لحظه غفلت از آن می‌تواند به آن آسیب برساند. به همین دلیل ما تلاش می‌کنیم تا همواره خدمات خودمان را بهبود بخشیم، درصد رضایت مصرف کنندگان را بالا ببریم و سرویس‌های بهتری به آنها ارائه دهیم.

وقتی صحبت برند می‌شود بسیاری از مردم ممکن است این ذهنیت را داشته باشند که مثلا فلان مکان پول برندش را می‌گیرد، حالا شما هم قرار است پول برندتان را بگیرید؟
(با خنده) نه ما قرار است همان کاری را انجام دهیم که باعث رضایت مشتریانمان شده و ما را به اینجا رسانده است. مسلما قیمت در هر کاری یکی از عوامل تعیین کننده در رضایت مشتری است و ما تلاش داریم بهترین قیمت را در قیاس با خدماتی که انجام می‌دهیم داشته باشیم. البته باید این نکته را یادآور شوم که ما هیچ گاه کیفیت را فدای قیمت پایین‌تر نمی‌کنیم و این خود یکی از عوامل رضایت ما است. مشتری در سالن زیبایی «مریم رئوف » مطمئن است که از بهترین مواد آرایشی و بهداشتی از مطرح‌ترین برندهای دنیا برای خدمات آرایش و زیبایی او استفاده می‌شود و اپراتورهایی هم که در سالن ما کار می‌کنند همه‌ از بهترین‌ها هستند که آموزش‌های تخصصی در این زمینه دیده‌اند.

در مصاحبه قبلی به خاطر دریافت جایزه مشتری مداری، به خانم‌ها‌ی خواننده روزنامه «آسیا» هدیه دادید، این بار هم برای این خانم‌های خوش سلیقه جایزه‌ای دارید؟
تجربه قبلی مراجعه خانم‌های خواننده روزنامه «آسیا» تجربه بسیار خوبی بود و باعث شد با قشری فهیم و آگاه و مدرن ارتباط خوبی برقرار کنیم و اکنون هم با کمال میل اعلام می‌کنم که بانوان خوش ذوق خواننده روزنامه «آسیا» با همراه داشتن یک نسخه از این روزنامه می‌توانند با تماس با شماره 88780829 و تعیین وقت، یک بار از خدمات ویتامینه موی ما از برند pupa ایتالیا به طور رایگان و از سایر خدمات با 10 درصد تخفیف استفاده کنند.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

پایگاه اطلاع‌رسانی سالن زیبایی مریم رئوف افتتاح شد.

فواید چای سبز بر سلامتی و زیبایی

بهترین خوراکی‌ها برای زیبایی

برترین آرایشگاه ایران

سالن زیبایی مریم رئوف برترین آرایشگاه زنانه ایران

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه