برگزاری فستیوال زیبایی میک آپ و عروس مریم رئوف

1450

بدون نظر

25 دی ماه 1394

هتل استقلال تهران

 

اولین و بزرگترین فستیوال زیبایی و عروس در ایران با هدف ارائه جدیدترین متدهای رنگ مو، استایل مو وعروس، به صورت رسمی و با حضور سفیر لورآل پروفشنال و مریم رئوف در تاریخ 25 دی ماه 1394 در هتل استقلال تهران  برگزار گردید.

همایش زیبایی و عروس در راستای اشاعه فرهنگ زیبایی طبیعی و کشف زیبایی های درونی هر خانم به تناسب چهره و شخصیت هر فرد برگزار شد که شامل اجرا و نمایش بخش عروس و سایر خدمات زیبایی مجموعه مریم رئوف شامل رنگ،لایت،کات و استایل مو با محصولات لورآل پروفشنال بود.

این فستیوال رسمی با همکاری بزرگانی چون جواهری پارتیه مظفریان، مزون پرونوویا، استودیو ورقا عامری و تاج مریم نورالهی برگزار شد وشرکت کنندگان  در این فسیتوال شاهد بی نظیرترین مدل های عروس، زیباترین رنگ موها بودند و همچنین با کلیه خدمات سالن مریم رئوف و جدیدترین شیوه های میکاپ سال آشنا شدند. این فستیوال را که با استقبال عمومی خوبی مواجه شده بود،حضور جمعی از هنرمندان سرشناس سینما و تلویزیون پررنگ تر کرد.

مریم رئوف  در این باره می گوید: هدف از برگزاری این همایش نشان دادن توان و پتانسیل کافی ما برای ارائه چنین سرویس‌ها و خدماتی  در ایران بود که بسیار موفقیت آمیز بود.ما در این فستیوال از 14 مدل با استایل های مختلف استفاده کردیم که میک آپ 2 مدل به صورت کارگاه عملی اجرا شد تا مردم از نزدیک با فرم کار ما آشنا شوند.

رئوف  درادامه گفت:ما برای اولین بار است که چنین همایشی را درباره شیوه‌های میک‌آپ صورت، استایل و رنگ مو برگزار کردیم که تا به حال برگزاری آن توسط یک سالن زیبایی صورت نگرفته بود. ما در این نمایش سفیر L'Oréal. را به همراه داشتیم تا بتوانیم کار را به صورت زنده با آخرین متدهایی روز اروپا نشان دهیم. ما برای اجرای هرچه بهتر این فستیوال برنامه ریزی خوبی کرده بودیم.اما نکته ای که انتظار آن را نداشتیم استقبال خوب مردم بود.به نحوی که با پر شدن صندلی های مستقر در محل همایش تعداد زیادی از حاضران به صورت ایستاده برنامه را تا پایان نظاره کردند. ما در این فستیوال شاهد حضور هنرمندان خوب  و محبوب سینمای کشورمان بودیم که نشان از  اعتبار این همایش داشت.

وی گفت:یکی از اهدافی که مرکز زیبایی مریم رئوف در این همایش دنبال می کرد ارائه مباحثی در ارتباط با تفاوت کیفیت  محصولات آرایشی در ایران و اروپا بود.هدف ما دراین  قسمت به نوعی آگاه سازی مخاطب بود که این امر احتیاج به آموزش های بیشتری دارد.   

مریم رئوف،مدیر مرکز و سالن زیبایی رئوف در پایان اظهار داشت:این اتفاق برای اولین بار در ایران افتاد و تا به حال چنین مجوزی به صورت رسمی صادر نشده بود.چون بحث اشاعه فرهنگ و کشف زیبایی‌های درونی همراه با موازین اسلامی مطرح بود که محقق شد.  همین مساله مسوولیت ما را سنگین‌تر می‌کند.ما اولین گام را محکم برداشتیم ولی باید تلاشمان را بیشتر کنیم تا با شیوه های روز دنیا آشنا باشیم. امیدواریم بتوانیم سال‌های آینده به صورت مرتب و حرفه‌ای‌تر این فستیوال را برگزار کنیم.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه