لاین کراستاس سالن پلاتین مریم رئوف

2288

بدون نظر

لاین کراستاس سالن پلاتین مریم رئوف
کراستاس ( ماساژ و اسپای تخصصی مو)
نماينده ي كاملترين و فوق تخصصي ترين محصولات و خدمات در زمينه ي مراقبت هاي های لوكس مو ميباشد.
 
بي شك و قريب به اتفاق مردم جهان وقتي نام كشور فرانسه و شهر پاريس به گوششان مي رسد بلافاصله اولين مطلبي كه به ذهنشان خطور ميكند كشور مهد توليد محصولات آرايشي و زيبايي است كه با توليد بهترين و كارآمدترين محصولات در زمينه مد و زيبايي و آرايشي سر آمد كشور هاي جهان مي باشد.
لورال در سال ١٩٦٤ با راه اندازي خط توليد -كراستاس kERASTASE- محصولات را بطور هدفمند و طبقه بندي شده همراه با تكنولوژيهاي برتر و پيشگام ارائه داده تا زيبايي و سلامت مو را هر چه بيشتر آشكار سازد.
كراستاس نماينده ي كاملترين و فوق تخصصي ترين محصولات و خدمات در زمينه ي مراقبت هاي های لوكس مو ميباشد كه وظيفه اصلی آن تعيين استانداردهای جديد در محصولات مراقبت از مو است.
اين محصول و خدمات در سالن هاي VIP وپلاتين بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای عرضه ميشود.
كراستاس به لحاظ تحقيقات پيشرفته در سطح جهان به پيشرفتهاي قابل توجهي رسيده است،كه با در اختيار گرفتن بروزترين و علمي ترين فناوريها خود را براي آن مهيا ميسازد.
محصولات كراستاس منحصر بفرد بوده و با فرمولاسيون خاص و مواد تشكيل دهنده خلاقانه اتنخاب نهايي بانوان براي مراقبت از مو و زيبايي مو ميباشد.
كراستاس ميداند بانوان منحصر بفرد هستند و هر كدام در دسته هاي مختلف پوست و مو طبقه بندي ميگردنند لذا شش خط توليد محصول دارد و هر زني ميتواند از برنامه زيبايي مشخص شده توسط مشاور و راهنما به بهترين شكل ممكن بهره مند گردد.
نكته ي مهم و قابل توجه در مورد كراستاس اين است كه محصولات تنها در سالنهاي لوكس در دنيا قابل عرضه ميباشد و به هيچ عنوان در مراكز خريد آرايشي و بهداشتي توزيع نميگردد. لذا اين محصول بسيار لوكس فرانسوی در حال حاضر در تعداد بسيار محدودي از سالنهاي تهران در دسترس شما عزيزان ميباشد.
فرآيند و طريقه ی استفاده اين محصولات به نوعي اسپاي مو تلقي ميشود.
مشاورين كراستاس با آناليز دقيق موي شما توسط دوربين مخصوص براي اسپاي موي شما برنامه ريزی ميكنند ...
متخصصین و مشاورین کراستاس در سالن پلاتین مریم رئوف با محصولات ارجینال و مشاوره تخصصی؛ بهترین خدمات و محصولات را برای شما و سلامت موهایتان محیا و ارائه میکنند !
 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: مو, بوتاکس مو, کراستاس

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدتماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه