نظر (1)

آرایش چشم مخصوصاً برای افرادی که تازه وارد هستند قدری مشکل خواهد بود. چیزی که شما نیاز دارید قدری شیر پاک‌کن برای پاک کردن اشتباهات و قدری صبوری است.

چگونه چشم‌های خود را برای آرایش آماده کنیم؟
آرایش چشم نیز نیازمند بعضی آماده‌سازی‌هاست. بهتر است ابتدا پوست ناحیه اطراف چشم که قرار است آرایش شود آماده گردد. بهتر است از مقداری پرایمر یا کرم سفیدکننده به پلک‌ها و اطراف چشم بمالید. با این کار عیوب و تضاد رنگ را کاملاً از بین خواهید برد و یک بوم عالی برای کارکردن و پیاده‌سازی میک آپ در دست دارید.
هنگامیکه این مواد را استفاده کردید اگر می‌خواهید از سایه‌ی پودری استفاده کنید برای تثبیت اولیه از از پودر تثبیت کننده استفاده کنید. اما اگر از سایه‌ی کرم مانند یا مدادی استفاده می‌کنید از پودر تثبیت کننده صرف نظر کنید زیرا نتیجه کار جالب نخواهد شد.

چگونه رنگ مناسب را انتخاب کنیم؟
چگونه هر فرد سایه‌ی مناسب خود را انتخاب می‌کند؟ یکی از بهترین ترفندها این است که به رنگ چشم‌هایتان توجه نکنید و رنگی را انتخاب کنید که با موهای شما همخوانی داشته باشد. برای مثال به راهنمای عمومی زیر توجه کنید:
افراد سبزه با موهای تیره: نسکافه‌ای و قهوه‌ای تیره
بلوند‌ها: خاکی و کرم رنگ
ماهاگونی: مسی و فندقی، صورتی و بادمجانی

چگونه سایه بزنیم؟
شما می‌توانید تمام پلک خود را با یک رنگ بپوشانید. اگر این کار را بخاطر سادگی‌اش انجام می‌دهید از سایه‌ی مایع استفاده کنید نه پودری و از سایه‌های رنگ روشن استفاده کنید. مژه‌های خود را کاملاً با ریمل بپوشانید و با یک خط چشم قهوه‌ای عالی به نظر برسید!

سایه دو رنگ: این مدل از محبوبترین روش‌های سایه زدن است. برای انجام این کار روشن ‌ترین سایه خود را بردارید و به تمام پلک خود بزنید. حال سایه‌ی تیره‌تر را بردارید و با استفاده از براش خود از قسمت بیرونی گوشه چشم سایه را بزنید به کم کم به سمت استخوان ابرو نزدیک شوید و بسته به دلخواه خود بالا بروید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

سوالات و نظرات خود را درباره مطلب فوق بنویسیدتصویر امنیتی تصویر امنیتی جدیدنظر‌ها  

0 1) مدینه هزاریان 770-09-25 19:47
باسلام وتشکرازمطالب خوبتون.من قبلاهم براتون نظرمونوشتم ودرموردجوشهای بعداصلاح کمک خواستم.وتقریبادوهفته هم ماسک جوانه گندم استفاده کردم ولی جوشهام روزبه روزبیشترمیشن.البته دیگه صورتمواصلاح نمیکنم ولی جوشهام نمیرن.نمیدونم شایدهم بخاطرسنم باشه من25سالمه واین اولین سالیه که جوش میزنم.لطفاراهنمایی کنید
پاسخ دادن (Reply)

تماس با ما

 تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی
   خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3، طبقه اول

 

0912-9469391

 021-22038971

 021-22042737

 021-26309115

  مشاهده نقشه آنلاین

 
 
نقشه